Detaljna pretraga
781 - 800 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 40 od 59
< Natrag
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Naprijed >
10
175 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Stan na odličnoj lokaciji u Crikvenici – blizina centra Na prodaju je komforan stan smješten na 1. katu stamb...
Stan na odličnoj lokaciji u Crikvenici – blizina centra Na ...
1
135 000 €
4655 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
29 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
JEDINSTVENA PRILIKA U CENTRU CRIKVENICE, svega 100 m od gradske plaže nalazi se stan sa dnevnim boravkom i ku...
JEDINSTVENA PRILIKA U CENTRU CRIKVENICE, svega 100 m od gra...
14
232 500 €
3275 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar
71 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se komforan dvosoban stan u Zadru, predio Crvene kuće. Stan se nalazi u novogradnji s ukupno 9 stamben...
Prodaje se komforan dvosoban stan u Zadru, predio Crvene kuć...
11
175 000 €
3302 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 53 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 53 m2 u prizemlju zgrade ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 53 m2, 2-soban Prodaje s...
17
293 950 €
5546 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Samo nekoliko koraka od kristalno čistog mora i prekrasnih plaža, ovaj luksuzni prizemni stan nudi savršen spo...
Samo nekoliko koraka od kristalno čistog mora i prekrasnih p...
17
351 700 €
5411 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ovaj vrhunski stan u prizemlju nudi savršenu kombina...
Smješten samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ov...
17
611 915 €
4935 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
124 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Samo nekoliko koraka od mora i predivnih plaža, ovaj ekskluzivan stan na prvom katu nudi savršenu kombinaciju ...
Samo nekoliko koraka od mora i predivnih plaža, ovaj ekskluz...
17
613 750 €
5480 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
112 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Smješten samo nekoliko koraka od mora i predivnih plaža, ovaj ekskluzivni stan na 2. katu nudi savršen spoj mo...
Smješten samo nekoliko koraka od mora i predivnih plaža, ova...
17
673 800 €
5434 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
124 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Smješten samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ovaj ekskluzivni stan na prvom katu nudi savršen spo...
17
611 915 €
4935 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
124 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Smješten samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ovaj elegantan stan na prvom katu nudi savršenu komb...
17
620 150 €
4922 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
126 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ovaj luksuzni stan na drugom katu nudi savršen spoj modernog ...
Samo nekoliko koraka od mora i prekrasnih plaža, ovaj luksuz...
12
303 000 €
5827 €/m²
ažuriran
Kastav, Rubeši
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se moderan, potpuno namješten stan u Kastvu – 78,63 m² Na prodaju je moderan i potpuno namješten stan...
Prodaje se moderan, potpuno namješten stan u Kastvu – 78,63 ...
4
174 000 €
3955 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Na prodaju je lijep i funkcionalan stan površine 44 m², smješten na trećem katu stambene zgrade na atraktivno...
Na prodaju je lijep i funkcionalan stan površine 44 m², smj...
3
124 000 €
4593 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
27 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, 27 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 27 m2 u prizemlju kuće bez...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, 27 m2, 2-soban Prodaje se...
14
132 500 €
3232 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na prodaju je apartman površine 41 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u Dramlju, svega 600 m od mora. Ova ...
Na prodaju je apartman površine 41 m², smješten na atrakti...
15
174 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prilika, stan u Crikvenici u stambenoj zgradi, svega 300m od glavne gradske plaže i 400 m od centra Crikvenice...
Prilika, stan u Crikvenici u stambenoj zgradi, svega 300m od...
17
125 000 €
4464 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
28 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Smješten u mirnom naselju Červar-Porat, na samo nekoliko koraka od plaže i svih bitnih sadržaja, ovaj jednosob...
Smješten u mirnom naselju Červar-Porat, na samo nekoliko kor...
11
298 000 €
7450 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan – Prvi red do mora Površina: 40 m² Raspored: Jednosoban sa dnevnim boravkom (DB) Balkon: S pr...
Prodaje se stan – Prvi red do mora Površina: 40 m² Raspored...
9
185 000 €
3364 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Prodaje se atraktivan apartman u Crikvenici s prekrasnim pogledom na more Nudimo vam priliku za kupnju lijepo...
Prodaje se atraktivan apartman u Crikvenici s prekrasnim pog...
13
201 000 €
4020 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan u novijoj manjoj zgradi s ukupno 8 stanova, površine 50 m², smješten u samom centru Srdoča, ...
Prodaje se stan u novijoj manjoj zgradi s ukupno 8 stanova...
Stranica 40 od 59
< Natrag
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]