Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 1288 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 1 od 65
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
6
472 700 €
3194 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
148 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je vrhunski luksuzni stan u novogradnji, smješten na atraktivnoj lokaciji s panoramskim pogledom ...
Na prodaju je vrhunski luksuzni stan u novogradnji, smješt...
6
1 580 000 €
8927 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
177 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Predstavljamo vam ekskluzivni penthouse smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija Opatije. Ova luksuzna ...
Predstavljamo vam ekskluzivni penthouse smješten na jednoj...
17
374 955 €
3504 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
NOVOGRADNJA! Prodaje se trosobni stan na 1.katu novogradnje ukupne površine 107,13 m2 sa svim pripatcima u mj...
NOVOGRADNJA! Prodaje se trosobni stan na 1.katu novogradnje...
17
730 000 €
4679 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
156 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Malinska, okolica, prodaja, apartman s bazenom, 250 m od mora, novogradnja! Dvoetažni apartman nalazi se u ur...
Malinska, okolica, prodaja, apartman s bazenom, 250 m od mor...
17
790 000 €
9405 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Malinska, prodaja, luksuzan, atraktivan apartman na ekskluzivnoj lokaciji, s pogledom na more! Apartman ima p...
Malinska, prodaja, luksuzan, atraktivan apartman na ekskluzi...
17
467 000 €
2609 €/m²
nov
Novalja, Caska
179 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U jednom od najtraženijih dijelova Novalje, na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj moderno uređen luksuzni dvoetažn...
U jednom od najtraženijih dijelova Novalje, na mirnoj lokaci...
17
707 053 €
4777 €/m²
nov
Umag, Savudrija
148 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Ovaj elegantni penthouse apartman smješten je u manjoj stambenoj zgradi unutar prestižnog luksuznog resorta u ...
Ovaj elegantni penthouse apartman smješten je u manjoj stamb...
17
707 053 €
4777 €/m²
nov
Umag, Savudrija
148 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Ovaj izniman penthouse apartman nalazi se unutar prestižnog luksuznog resorta u Savudriji te pruža sofisticira...
Ovaj izniman penthouse apartman nalazi se unutar prestižnog ...
17
259 999 €
2453 €/m²
nov
Dugo Selo, Dugo Selo - Zapad
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, DUGO SELO, 106 m2, 3-soban Prodaje se četverosoban stan površine 106 m2 (95 m2 stambeno + 11 m...
STAN, PRODAJA, DUGO SELO, 106 m2, 3-soban Prodaje se četver...
17
707 053 €
4777 €/m²
nov
Umag, Savudrija
148 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Ovaj ekskluzivni penthouse s tri spavaće sobe smješten je u manjoj stambenoj zgradi u blizini luksuznog medite...
Ovaj ekskluzivni penthouse s tri spavaće sobe smješten je u ...
6
357 000 €
3000 €/m²
nov
Pula, Valdebek
119 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
PRODAJA, PENTHOUSE NOVOGRADNJA, PULA, 119 m², 3SS+DB Prodaje se penthouse u novogradnji u mirnom i sve tražen...
PRODAJA, PENTHOUSE NOVOGRADNJA, PULA, 119 m², 3SS+DB Prodaj...
17
950 000 €
4222 €/m²
nov
Krk, Krk
225 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 690 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 690 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
8
360 000 €
3364 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
U prodaji su elegantni i moderno dizajnirani stanovi u vrhunskoj novogradnji smještenoj na prekrasnom otoku Či...
U prodaji su elegantni i moderno dizajnirani stanovi u vrhun...
13
1 300 000 €
6736 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
193 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju je impresivan penthouse koji je smješten u najatraktivnijem dijelu Malinske, na svega 300 m od mora...
Na prodaju je impresivan penthouse koji je smješten u najatr...
14
340 000 €
3301 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
9
340 000 €
2787 €/m²
ažuriran
Viškovo, Viškovo
122 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se 2 dvoetažna stana u blizini centra Viškova. Stanovi se sastoje od: - 3SB+DB - okućnice površine ...
Prodaje se 2 dvoetažna stana u blizini centra Viškova. Stan...
13
299 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Zadar, Poluotok
75 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban stan površine 75 m2 na prvom katu zgra...
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se č...
17
330 000 €
4231 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
78 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN Prodaje se četverosoban dvoetažni stan ukupne površine 78 m2...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN Prodaje se...
10
300 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 96 m2 na prvom katu kuće. Kuća...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 3-SOBAN Prodaje se tro...
4
159 000 €
1639 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedinice u prizemlju, samo 200 m od mora Na prodaju je ...
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedini...
Stranica 1 od 65
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]