Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 2677 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 1 od 134
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
15
270 000 €
3553 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prekrasan stan u Vlabndonu na odličnoj lokaciji udaljen od plaže za kupanje svega 600m. Radi se o stanu na dvi...
Prekrasan stan u Vlabndonu na odličnoj lokaciji udaljen od p...
12
380 000 €
5067 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji, s bazenom, i pogledom na more! Apartman se nalazi u prizemlju urbane...
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji, s bazenom, i pogled...
4
314 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove stambene zgrade nadomak Rovinja! Ulaskom u stan, od...
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove s...
6
395 000 €
6475 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku. Stan se nalazi u prizemlju, a sast...
Kaiser Immobilien predstavlja stan u izgradnji u gradu Krku ...
12
330 000 €
3626 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji s prekrasnim pogledom na more! Apartman se nalazi na prvom katu urban...
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji s prekrasnim pogledo...
17
320 000 €
3810 €/m²
nov
Zadar, Plovanija
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Na prodaju je moderan i potpuno namješten dvosoban stan smješten u Zadru, predio Plovanija, u novijoj stambeno...
Na prodaju je moderan i potpuno namješten dvosoban stan smje...
17
452 793 €
3019 €/m²
nov
Umag, Savudrija
150 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj prostrani prizemni apartman nalazi se unutar ekskluzivnog mediteranskog resorta u Savudriji te pruža izva...
Ovaj prostrani prizemni apartman nalazi se unutar ekskluzivn...
17
1 703 156 €
6501 €/m²
nov
Umag, Savudrija
262 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ova ekskluzivna luksuzna vila smještena je unutar privatnog ograđenog resorta u Savudriji te pruža izvanrednu ...
Ova ekskluzivna luksuzna vila smještena je unutar privatnog ...
10
165 000 €
2230 €/m²
nov
Rijeka, Podmurvice
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama površine od 74 m², smješten u prizemlju zgrade s...
Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicam...
14
230 000 €
2584 €/m²
nov
Vodice, Vodice
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, VODICE, 89 m2, DB+2 sobe Prodaje se trosoban stan površine 89 m2 u potkrovlju kuće. Kuća je iz...
STAN, PRODAJA, VODICE, 89 m2, DB+2 sobe Prodaje se trosoban...
16
280 000 €
3333 €/m²
nov
Zagreb, Maksimir
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 84 m2, 3 soban Prodaje se trosoban stan površine 76 m2 u visokom prizemlju ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 84 m2, 3 soban Prodaje se...
17
249 000 €
3773 €/m²
nov
Zagreb, Stenjevec
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se t...
16
250 000 €
3788 €/m²
nov
Dobrinj, Klimno
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u...
Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog a...
1
213 600 €
2400 €/m²
nov
Petrinja, Petrinja
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju trosobni stan smješten na prvom katu stambene zgrade u Petrinja. Zgrada se nalazi u blizini svih va...
Na prodaju trosobni stan smješten na prvom katu stambene zgr...
1
228 000 €
2400 €/m²
nov
Petrinja, Petrinja
95 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se prostrani trosobni stan u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu Petrinje. Nekretnina se nalazi ...
Prodaje se prostrani trosobni stan u prizemlju stambene zgra...
17
753 640 €
8374 €/m²
nov
Umag, Savudrija
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten unutar ekskluzivnog mediteranskog resorta u Savudriji, ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe p...
Smješten unutar ekskluzivnog mediteranskog resorta u Savudri...
17
783 804 €
8338 €/m²
nov
Umag, Savudrija
94 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten unutar jednog od najprestižnijih resorta na sjeverozapadnoj obali Istre, ovaj elegantni apartman s dv...
Smješten unutar jednog od najprestižnijih resorta na sjevero...
17
735 703 €
8360 €/m²
nov
Umag, Savudrija
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta u Savudriji, ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe nudi ...
Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta u Savudriji, ...
17
685 734 €
7218 €/m²
nov
Umag, Savudrija
95 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj prostrani dvosobni apartman nudi 95,40 m² pažljivo osmišljenog životnog prostora unutar jednog od najpres...
Ovaj prostrani dvosobni apartman nudi 95,40 m² pažljivo osmi...
17
808 238 €
8164 €/m²
nov
Umag, Savudrija
99 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantan dvosobni apartman nudi 99,00 m² pažljivo osmišljenog životnog prostora unutar jednog od najpres...
Ovaj elegantan dvosobni apartman nudi 99,00 m² pažljivo osmi...
Stranica 1 od 134
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban