Detaljna pretraga
161 - 180 od ukupno 2677 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 9 od 134
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Naprijed >
8
220 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 60 M2, 2SS+DB Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u Puli, u nasel...
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 60 M2, 2SS+DB Prodaje se m...
11
298 000 €
3465 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
RIJEKA, SRDOČI - TROSOBAN STAN S BALKONOM Prodaje se dvoetažni stan u Srdočima, idealan za obiteljski život i...
RIJEKA, SRDOČI - TROSOBAN STAN S BALKONOM Prodaje se dvoeta...
17
150 000 €
1705 €/m²
ažuriran
Varaždin, Centar
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno nova, nikad korištena kuća u nizu (prizemnica) ukupne stambene površine 88 m², smještena u ...
Prodaje se potpuno nova, nikad korištena kuća u nizu (prizem...
12
265 000 €
4818 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Stilski uređen i potpuno namješten dvosoban stan prodaje se u mirnom i ugodnom stambenom naselju, smještenom s...
Stilski uređen i potpuno namješten dvosoban stan prodaje se ...
12
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Moderan i udoban dvosoban stan prodaje se u jednoj od najtraženijih stambenih zona u Štinjanu, u blizini Pule....
Moderan i udoban dvosoban stan prodaje se u jednoj od najtra...
11
290 174 €
3869 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Moderan i funkcionalno osmišljen dvosoban stan prodaje se unutar ekskluzivnog zatvorenog stambenog kompleksa n...
Moderan i funkcionalno osmišljen dvosoban stan prodaje se un...
11
290 174 €
3869 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u kvalitetnom zatvorenom stambenom kompleksu, ovaj moderan stan nudi savršenu kombinaciju suvremenog ...
Smješten u kvalitetnom zatvorenom stambenom kompleksu, ovaj ...
17
265 000 €
4417 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodajemo četiri nova stana u dvije manje zgrade u Čižićima na otoku Krku. Stanovi se nalaze na samo 250 metar...
Prodajemo četiri nova stana u dvije manje zgrade u Čižićima ...
15
190 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
57 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na atraktivnoj lokaciji u mjestu Povljana, na otoku Pag, prodaje se dvosoban apartman smješten na prvom katu k...
Na atraktivnoj lokaciji u mjestu Povljana, na otoku Pag, pro...
6
335 000 €
4136 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirnoj zoni svega 800 metara od mora i centra, smješten...
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirno...
5
370 000 €
4066 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
335 000 €
4295 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
345 000 €
4259 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
4
380 000 €
4176 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
345 000 €
4423 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
13
569 000 €
7025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorištem, mirna zona pored šume i pješice od plaža U m...
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorišt...
5
335 000 €
4467 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Rijetko na tržištu – elegantan dvoetažni stan 100 m od mora, potpuno renoviran. Dvoetažni, potpuno renoviran s...
Rijetko na tržištu – elegantan dvoetažni stan 100 m od mora,...
11
395 000 €
4489 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u blizini predivnih plaža, restor...
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokacij...
12
220 000 €
2973 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Ovaj atraktivan stan nalazi se u novogradnji u mirnom i vrlo traženom području u blizini Poreča, nudeći savrše...
Ovaj atraktivan stan nalazi se u novogradnji u mirnom i vrlo...
14
209 000 €
2824 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom području u blizini Poreča, ovaj moderan stan u novogradnji nudi izvrsnu komb...
Smješten u mirnom i vrlo traženom području u blizini Poreča,...
Stranica 9 od 134
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban