Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 1 od 59
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
6
234 160 €
4037 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - zapad
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stan F 101 Stan 1SB+DB sa vrtom u prizemlju zgrade 58,31m2. Dvostrano orijentiran sjevero-zapad/jugoistok. Ve...
Stan F 101 Stan 1SB+DB sa vrtom u prizemlju zgrade 58,31m2. ...
11
140 000 €
3111 €/m²
nov
Novigrad, Mareda
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Novigrad Na samo nekoliko minuta lagane vožnje od Novigrad, svega 200 metara od mora i plaža, nalazi se...
Istra, Novigrad Na samo nekoliko minuta lagane vožnje od Nov...
3
210 000 €
2500 €/m²
nov
Rovinj, Rovinj
84 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Rovinj, centar U centru Rovinja najljepše je to što se u par koraka možete izgubiti u kamenim uličicama, zabo...
Rovinj, centar U centru Rovinja najljepše je to što se u pa...
8
150 000 €
3191 €/m²
nov
Stupnik, Gornji Stupnik
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika – preostala su z...
Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom...
8
150 000 €
3191 €/m²
nov
Stupnik, Gornji Stupnik
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Zagreb! Stupnik! Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnik...
Zagreb! Stupnik! Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s...
1
196 800 €
2400 €/m²
nov
Petrinja, Petrinja
82 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se dvosoban stan na drugom katu stambene zgrade u Petrinja, smješten na odličnoj lokaciji u neposredno...
Prodaje se dvosoban stan na drugom katu stambene zgrade u Pe...
17
459 750 €
7537 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta na Jadranu u Savudriji, ovaj moderan apartman s jednom spavaćom...
Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta na Jadranu u ...
17
546 000 €
8806 €/m²
nov
Umag, Savudrija
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta u Savudriji, ovaj elegantni apartman s jednom spavaćom sobom nu...
Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta u Savudriji, ...
17
541 625 €
8879 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantni jednosobni apartman s panoramskim pogledom na more nudi 61,90 m² profinjenog životnog prostora ...
Ovaj elegantni jednosobni apartman s panoramskim pogledom na...
17
463 €
8 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj moderno uređen jednosobni apartman s direktnim pogledom na more nudi 61,80 m² pažljivo osmišljenog životn...
Ovaj moderno uređen jednosobni apartman s direktnim pogledom...
17
460 500 €
7549 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantni jednosobni apartman nudi 61,40 m² pažljivo osmišljenog životnog prostora unutar jednog od najpr...
Ovaj elegantni jednosobni apartman nudi 61,40 m² pažljivo os...
17
536 375 €
8793 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj prostrani jednosobni apartman nudi 61,30 m² udobnog životnog prostora unutar jednog od najprestižnijih lu...
Ovaj prostrani jednosobni apartman nudi 61,30 m² udobnog živ...
17
601 875 €
9404 €/m²
nov
Umag, Savudrija
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantni jednosobni apartman s direktnim pogledom na more nudi 64,20 m² udobnog životnog prostora unutar...
Ovaj elegantni jednosobni apartman s direktnim pogledom na m...
17
614 000 €
10066 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantni apartman s jednom spavaćom sobom nudi 61,40 m² udobnog stambenog prostora unutar ekskluzivnog l...
Ovaj elegantni apartman s jednom spavaćom sobom nudi 61,40 m...
12
260 000 €
5417 €/m²
nov
Pula, Monvidal
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaja interesantnog stana na Monvidalu u novogradnji smještenog na 2. katu u zgradi sa liftom. Stambena povr...
Prodaja interesantnog stana na Monvidalu u novogradnji smješ...
16
550 000 €
5093 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
108 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
DVOETAŽNI STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE I KROVNOM TERASOM Moderan, funkcionalan i elegantno uređen dv...
DVOETAŽNI STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE I KROVNOM TERA...
17
648 000 €
10125 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješte...
Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom s...
17
461 250 €
7561 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom, prostranom loggiom i opuštajućim pogledom na park ...
Ovaj elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom, ...
17
463 500 €
7598 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantan apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješten je unutar ekskluzivnog m...
Ovaj elegantan apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim ...
2
74 000 €
2552 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
29 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Dvije sobe sa zajedničkom kupaonicom i vlastitim parkingom na otoku Viru Na prodaju je zanimljiva jedinica s ...
Dvije sobe sa zajedničkom kupaonicom i vlastitim parkingom n...
Stranica 1 od 59
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]