Detaljna pretraga
201 - 220 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 11 od 59
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Naprijed >
15
207 000 €
4705 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i mediteranskog načina života U jednom od najpoželjn...
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i m...
15
208 000 €
4727 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
208 000 €
4522 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
216 000 €
4408 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
217 000 €
4429 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
205 000 €
4767 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
215 000 €
4674 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
210 000 €
4667 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
215 000 €
4778 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
210 000 €
4773 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
213 000 €
4841 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
215 000 €
4574 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
211 000 €
4795 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
15
215 000 €
4886 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
15
210 000 €
4884 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
15
190 000 €
5429 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
35 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
15
215 000 €
4778 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
15
215 000 €
4778 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
15
221 000 €
4510 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
15
219 000 €
4761 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Stranica 11 od 59
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]