imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 16 od ukupno 16 oglasa za Vir - Prodaja stanova - 2-SOBAN

2
74 000 € 2552 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

29 m2

2. kat
16
165 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

45 m2

kat
17
185 000 € 3491 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

53 m2

2. kat
7
98 000 € 3267 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

30 m2

kat
3
95 000 € 3065 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

31 m2

kat
6
98 000 € 3267 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

30 m2

kat
9
165 000 € 3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

50 m2

2. kat
4
350 000 € 6604 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

53 m2

kat
5
320 000 € 6400 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

50 m2

kat
7
298 000 € 6208 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

48 m2

kat
5
288 000 € 6128 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

47 m2

kat
5
298 000 € 6478 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

46 m2

kat
5
288 000 € 6000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

48 m2

kat
11
169 000 € 3380 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

50 m2

3. kat
11
220 000 € 4074 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

54 m2

1. kat
12
220 000 € 4074 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

54 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup