imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Vir

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 202 oglasa - Prodaja nekretnina Vir

Stranica 1 od 11
17
310 000 € 2214 €/m²
nov
Vir, Vir

140 m2

kat
1
53 000 € 3313 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

16 m2

kat
2
48 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

16 m2

2. kat
2
74 000 € 2552 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

29 m2

2. kat
8
239 000 € 1683 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

142 m2

2. kat
4
159 000 € 1639 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

97 m2

kat
16
165 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

45 m2

kat
17
185 000 € 3491 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

53 m2

2. kat
17
599 000 € 1217 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

492 m2

3. kat
17
285 000 € 4597 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

62 m2

kat
9
215 000 € 3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

70 m2

1. kat
9
215 000 € 3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

70 m2

1. kat
17
215 000 € 3707 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

58 m2

kat
17
499 500 € 3352 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

149 m2

kat
9
195 000 € 4239 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

46 m2

1. kat
5
45 000 € 83 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

541 m2

kat
3
48 000 € 80 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

600 m2

kat
6
335 000 € 3317 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

101 m2

kat
17
344 000 € 2293 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

150 m2

kat
4
289 000 € 3524 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

82 m2

kat
Stranica 1 od 11
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup