imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Vir

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 202 oglasa - Prodaja nekretnina Vir

Stranica 8 od 11
17
395 000 € 2633 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

150 m2

kat
11
169 000 € 3380 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

50 m2

3. kat
3
260 000 € 4127 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

63 m2

kat
4
300 000 € 3896 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

77 m2

1. kat
6
300 000 € 3846 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

78 m2

1. kat
4
38 000 € 28 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

1350 m2

kat
7
260 000 € 4194 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

62 m2

kat
5
300 000 € 2381 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

126 m2

1. kat
7
300 000 € 3846 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

78 m2

1. kat
17
535 000 € 3386 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

158 m2

kat
17
312 000 € 3900 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

80 m2

kat
17
395 000 € 3435 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

115 m2

kat
1
99 000 € 39 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

2557 m2

kat
9
156 000 € 211 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

739 m2

kat
6
34 000 € 57 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

600 m2

kat
5
33 540 € 10 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

3354 m2

kat
14
79 420 € 110 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

722 m2

kat
5
37 000 € 62 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

601 m2

kat
17
1 250 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

350 m2

kat
17
850 000 € 5152 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

165 m2

kat
Stranica 8 od 11
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup