Detaljna pretraga
121 - 140 od ukupno 202 oglasa - Prodaja nekretnina Vir
Stranica 7 od 11
< Natrag
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Naprijed
13
188 200 €
2941 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini centra. Apartman se nalazi u prizemlju moderne zgra...
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini c...
13
187 500 €
2930 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini centra. Apartman se nalazi na 1. katu moderne zgrad...
13
259 700 €
2918 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
220 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku Viru. Apartman oznake S3 smješten je na prvom katu ...
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku V...
17
325 000 €
2083 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
156 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća s dvije stambene jedinice na otoku Viru. Kuća se sastoji od dvije etaže, prizemlja i kata, na ...
Prodaje se kuća s dvije stambene jedinice na otoku Viru. Kuć...
17
210 000 €
2530 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
83 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novijoj gradnji s ukupno 4 stambene jedinice na otoku Viru. Apartman je smješten u prize...
Prodaje se apartman u novijoj gradnji s ukupno 4 stambene je...
13
187 500 €
2930 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
270 000 €
4219 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaju se apartmani u zgradi novogradnje, smješteni svega 200m od mora i plaže na otoku Viru. Objekt je zamiš...
Prodaju se apartmani u zgradi novogradnje, smješteni svega 2...
17
270 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
315 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
77 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
315 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
79 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
9
1 100 000 €
7586 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
145 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna vila s grijanim bazenom na Viru, 145,92 m², prvi red do mora Prodaje se luksuzna vila smještena n...
Ekskluzivna vila s grijanim bazenom na Viru, 145,92 m², prvi...
17
619 000 €
2853 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
217 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Mediteranska kuća, 2 apartmana s unutarnjim bazenom i pogledom na more u Viru – Vaša ekskluzivna prilika! Ova...
Mediteranska kuća, 2 apartmana s unutarnjim bazenom i pogled...
17
478 000 €
3677 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vir: Mediteranska kuća s 2 apartmana i bazenom na popularnoj južnoj strani, 200m od šljunčane plaže. Otkrijte...
Vir: Mediteranska kuća s 2 apartmana i bazenom na popularnoj...
13
729 000 €
4893 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
149 m2
KUĆA
KUĆA
kat
TOP lokacija samo 100m do plaže, prekrasan pogled na more 5 spavaćih soba, 4 kupaonice potpuno renoviran Parce...
TOP lokacija samo 100m do plaže, prekrasan pogled na more 5 ...
17
470 000 €
3310 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna kuća s krovnom terasom i bazenom – Prekrasna lokacija na južnoj strani otoka Vira Ova moderna nekr...
Ekskluzivna kuća s krovnom terasom i bazenom – Prekrasna lok...
8
249 900 €
3377 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna lokacija, samo 50 metara od mora Na prodaju je ekskluzivan trosoban...
Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna lokacija, samo 50...
8
271 000 €
3662 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Trosobni stan u izgradnji, 73,80 m², 50 m od mora, drugi kat, Vir Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna ...
Trosobni stan u izgradnji, 73,80 m², 50 m od mora, drugi kat...
16
1 015 000 €
3076 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Moderna vila u Viru – Luksuzan životni prostor s bazenom i prostranim vrtom Otkrijte ovu ekskluzivnu, modernu ...
Moderna vila u Viru – Luksuzan životni prostor s bazenom i p...
11
790 000 €
4389 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna Vila na Viru – Luksuz na jednoj etaži s bazenom i pogledom na more Otkrijte ovu predivnu vilu na ...
Ekskluzivna Vila na Viru – Luksuz na jednoj etaži s bazenom ...
Stranica 7 od 11
< Natrag
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban