Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 202 oglasa - Prodaja nekretnina Vir
Stranica 2 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
246 900 €
3336 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban apartman u novogradnji na otoku Viru – centar, blizu mora, Zadarska županija U ponudi je ...
Prodaje se dvosoban apartman u novogradnji na otoku Viru – c...
17
217 800 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
4
289 000 €
3524 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće sobe – 82,58 m² Sunce, more i mediteranski način ži...
Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće so...
10
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom centru Vira. Ovaj apartman se prostire na površini o...
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom ce...
12
589 000 €
1176 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
501 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
APSOLUTNA PRILIKA ZA INVESTITORE Prodaje se pansion/gostinjska kuća. Nekretnina je idealno smještena samo 27...
APSOLUTNA PRILIKA ZA INVESTITORE Prodaje se pansion/gostinj...
7
98 000 €
3267 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman S3, samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popularn...
Vir – Uređen apartman S3, samo 200 m od mora U mirnoj spore...
3
95 000 €
3065 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
31 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman S4 , samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popular...
Vir – Uređen apartman S4 , samo 200 m od mora U mirnoj spor...
6
570 000 €
3878 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
147 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKACIJA, JUŽNA STRANA OTOKA VIRA Na jednoj od najprest...
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKAC...
7
285 000 €
3701 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
1
410 000 €
2929 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 2300-K4748 Kerstin Karas Licencirani agent Mob: 0049 170 4837024 Tel: 00385 92 405 5290 E-...
ID KOD AGENCIJE: 2300-K4748 Kerstin Karas Licencirani age...
6
98 000 €
3267 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman, samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popularnog ...
Vir – Uređen apartman, samo 200 m od mora U mirnoj sporedno...
13
420 000 €
1765 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
238 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kvalitetna obiteljska kuća na izuzetnoj lokaciji – južna strana otoka Vira! Na prodaju je masivna i...
Prodaje se kvalitetna obiteljska kuća na izuzetnoj lokaciji ...
1
148 000 €
201 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
738 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište na južnoj strani otoka Vira – samo 150 m od mora | 738 m² Na prodaju je građevinsko zem...
Građevinsko zemljište na južnoj strani otoka Vira – samo 150...
14
495 000 €
4231 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
117 m2
KUĆA
KUĆA
kat
JUŽNA STRANA OTOKA! Kuća na prostranom zemljištu od ukupno 2732 m2! Kompletno renovirana samostojeća kuća koju...
JUŽNA STRANA OTOKA! Kuća na prostranom zemljištu od ukupno 2...
1
495 000 €
183 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
2700 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2700 m2 sa kućom. Uredno vlasništvo. Sa terena se pruža pogle...
Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2700 m2 sa ...
9
140 000 €
2800 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka Vira. Odmah useljiv! Zgrada posjeduje svu potrebn...
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka...
1
77 777 €
111 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
700 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 700 m2, pravilni oblik parcele. Udaljenost od mora: 350 m Zem...
Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 700 m2, pra...
17
330 000 €
1833 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća na otoku Viru – samo 300 m od mora Na sjevernoj strani otoka Vira, u mirnom i tiho...
Prodaje se samostojeća kuća na otoku Viru – samo 300 m od mo...
17
420 000 €
4565 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
92 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 2300-K4743 Kerstin Karas Licencirani agent Mob: 0049 170 4837024 Tel: 00385 92 405 5290 E-...
ID KOD AGENCIJE: 2300-K4743 Kerstin Karas Licencirani age...
4
217 800 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna stan na prvom katu s 66 m² i lođom 7,74 m² – otok Vir (S4) Ovaj visokokvalitetno opremljen stan nalaz...
Moderna stan na prvom katu s 66 m² i lođom 7,74 m² – otok Vi...
Stranica 2 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban