Detaljna pretraga
61 - 80 od ukupno 202 oglasa - Prodaja nekretnina Vir
Stranica 4 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
325 000 €
3155 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
103 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća na otoku Viru, 20 metara od plaže! Ukupne stambene površine 103 m2, kuća je smještena na ogra...
Prodaje se kuća na otoku Viru, 20 metara od plaže! Ukupne s...
9
910 000 €
2087 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
436 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivne vile na Viru u fazi rohbaua – prekrasna lokacija na popularnoj južnoj strani blizu Jadra i centra ...
Ekskluzivne vile na Viru u fazi rohbaua – prekrasna lokacija...
8
1 750 000 €
4014 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
436 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivne vile na Viru – vrhunska lokacija na popularnoj južnoj strani blizu Jadra i centra grada Ova iznim...
Ekskluzivne vile na Viru – vrhunska lokacija na popularnoj j...
17
680 000 €
3269 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
208 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Jedinstvena kamena kuća u dalmatinskom stilu s bazenom, krovnom terasom i garažom – vrhunska lokacija na južno...
Jedinstvena kamena kuća u dalmatinskom stilu s bazenom, krov...
17
295 000 €
2731 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
108 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s uređenim prizemljem i pripremljenim stanom na katu – mirna lokacija, 500 m od plaže U mirnoj rezidenci...
Kuća s uređenim prizemljem i pripremljenim stanom na katu – ...
8
215 000 €
3258 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 600 m od plaže Jadro Ostvarite svoj san o životu u...
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 6...
4
257 000 €
3024 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
85 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora Stambena površina: 85,50 m² Vrt: cca 10 m² Park...
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora...
9
262 000 €
3011 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan novogradnje S2 s krovnom terasom na Viru – 2 spavaće sobe, pogled na more i blizina plaže Stambena površi...
Stan novogradnje S2 s krovnom terasom na Viru – 2 spavaće so...
9
270 000 €
3034 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan S3 – Novogradnja s krovnom terasom, 2. kat, 132,50 m² i prekrasan pogled na more Stambena površina: 132,5...
Stan S3 – Novogradnja s krovnom terasom, 2. kat, 132,50 m² i...
17
250 000 €
2747 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
91 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj gradnji na otoku Viru, udaljen svega 30km od Zadra...
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj ...
17
220 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku Viru. Apartman oznake S3 smješten je na prvom ka...
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku V...
17
412 000 €
3924 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s prekrasnim panoramskim pogledom na more, otok Pag i...
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s p...
4
450 000 €
5625 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivan stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana – otok Vir Stan S2 u zgradi 1 prava je rijetkost...
Ekskluzivan stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana...
4
1 033 000 €
6708 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
154 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
1. kat
Ekskluzivan stan s panoramskim pogledom u prvom redu do mora – južna strana – otok Vir Stan S3 u zgradi 1, 1....
Ekskluzivan stan s panoramskim pogledom u prvom redu do mora...
4
350 000 €
6604 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ekskluzivan stan s vlastitim vrtom i neponovljivim pogledom na more – južna strana – otok Vir Stan S1 u zgrad...
Ekskluzivan stan s vlastitim vrtom i neponovljivim pogledom ...
5
320 000 €
6400 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ekskluzivan stan s vlastitim vrtom i neponovljivim pogledom na more – južna strana – otok Vir Stan S2 u zgrad...
5
829 000 €
4935 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
168 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ekskluzivan stan s velikom krovnom terasom i impresivnim panoramskim pogledom na more – južna strana – otok Vi...
Ekskluzivan stan s velikom krovnom terasom i impresivnim pan...
2
516 000 €
6532 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana – otok Vir Stan S1 u zgradi 1 prava je rijetkost...
Ekskluzivni stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana...
7
298 000 €
6208 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i pogled na more, samo 100 m do šljunčane plaže Stan S1 u pr...
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i pogled na...
5
288 000 €
6128 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i pogled na more, samo 100 m do šljunčane plaže Stan S2 u pr...
Stranica 4 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban