Detaljna pretraga
81 - 100 od ukupno 202 oglasa - Prodaja nekretnina Vir
Stranica 5 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
6
725 000 €
4932 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
147 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i panoramski pogled na more, samo 100 m do šljunčane plaže S...
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i panoramsk...
7
750 000 €
5102 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
147 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
6
725 000 €
4801 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
151 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Vir – Apartman S4 – Elegancija s panoramskim pogledom na more i privatnom krovnom terasom Kuća 2 | 2. kat + kr...
Vir – Apartman S4 – Elegancija s panoramskim pogledom na mor...
7
750 000 €
5102 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
147 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
5
298 000 €
6478 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i pogled na more, samo 100 m do šljunčane plaže Apartman S1 u...
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i pogled na...
5
288 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Luksuzni apartman na Viru – Ekskluzivna lokacija i pogled na more, samo 100 m do šljunčane plaže Apartman S2 u...
17
299 500 €
2496 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Otok Vir – Dvostruka kuća s 2 apartmana, samo 300 m od plaže Otkrijte ovu potpuno renoviranu kuću na popularno...
Otok Vir – Dvostruka kuća s 2 apartmana, samo 300 m od plaže...
17
470 000 €
3310 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna kuća s krovnom terasom i bazenom – Prekrasna lokacija na južnoj strani Vira Ova moderna nekretnin...
Ekskluzivna kuća s krovnom terasom i bazenom – Prekrasna lok...
9
270 000 €
2077 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Potpuno adaptirana kuća sa svim novim namještajem, nekretnina je u potpunosti renovirana sa svim novim instala...
Potpuno adaptirana kuća sa svim novim namještajem, nekretnin...
17
750 000 €
3074 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
244 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IZVRSNA INVESTICIJA NA VIRU KUĆA S 4 APARTMANA + DODATNA KUĆICA, 200 m OD MORA! Tražite nekretninu koja obje...
IZVRSNA INVESTICIJA NA VIRU KUĆA S 4 APARTMANA + DODATNA KU...
17
442 000 €
1498 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
295 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Višestambena kuća s 4 stambene jedinice blizu mora – Odlična lokacija i stanje U mirnom okruženju, samo 400 me...
Višestambena kuća s 4 stambene jedinice blizu mora – Odlična...
17
270 000 €
4219 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u zgradi moderne luksuzne novogradnje, smješten svega 200m od mora i plaže u samom centru ...
Prodaje se apartman u zgradi moderne luksuzne novogradnje, s...
17
270 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
315 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
79 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
10
399 500 €
1019 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
392 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vir – Moderan stambeni objekt s 3 stambene jedinice na južnoj strani, samo 400 m od mora Na mirnoj i sunčanoj...
Vir – Moderan stambeni objekt s 3 stambene jedinice na južno...
17
412 000 €
3924 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
105 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s prekrasnim panoramskim pogledom na more, otok Pag i...
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s p...
5
450 000 €
3082 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
146 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Vir – Moderna trosobna stan s krovnom terasom, samo 400 m od mora Na mirnoj, ali centralnoj lokaciji južne str...
Vir – Moderna trosobna stan s krovnom terasom, samo 400 m od...
5
310 000 €
3605 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – Moderna dvoetažna stambena jedinica na traženoj južnoj strani otoka, samo 400 m od mora Na mirnoj, ali c...
Vir – Moderna dvoetažna stambena jedinica na traženoj južnoj...
6
460 000 €
2875 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
160 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Vir – Moderna trosobna stambena jedinica s bazenom, samo 400 m od mora Na mirnoj, a ipak centralnoj lokaciji n...
Vir – Moderna trosobna stambena jedinica s bazenom, samo 400...
17
345 000 €
1683 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
205 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kompletno namještena i opremljena obiteljska kuća na otoku Viru, smještena na južnoj strani. Sagrađ...
Prodaje se kompletno namještena i opremljena obiteljska kuća...
Stranica 5 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban