Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 202 oglasa - Prodaja nekretnina Vir
Stranica 3 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
12
195 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan prvom katu prekrasnom naselju Vir, smješten u novogradnji iz rujna 2025. Ova moderna nekretni...
Prodaje se stan prvom katu prekrasnom naselju Vir, smješten...
12
195 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan u prizemlju prekrasnom naselju Vir, smješten u novogradnji iz rujna 2025. Ova moderna nekretni...
Prodaje se stan u prizemlju prekrasnom naselju Vir, smješten...
17
439 000 €
2373 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
185 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna kružna kuća s bazenom – 400 m od mora | južna strana Vira Ova iznimna kuća kružnog oblika na traž...
Ekskluzivna kružna kuća s bazenom – 400 m od mora | južna st...
17
1 590 000 €
7756 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
205 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Villa Vir – prvi red do mora, moderna arhitektura i fasada od prirodnog kamena Ova ekskluzivna vila u prvom r...
Villa Vir – prvi red do mora, moderna arhitektura i fasada o...
17
350 000 €
2672 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
131 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Novogradnja apartman na Viru (Kozjak) – južna strana, velika krovna terasa s prekrasnim pogledom na more Ovaj...
Novogradnja apartman na Viru (Kozjak) – južna strana, velika...
17
429 000 €
2715 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
158 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Mediteranska kuća s bazenom – 3 stambene jedinice, lijepo obnovljena i u mirnom dijelu otoka Vira Ova lijepo ...
Mediteranska kuća s bazenom – 3 stambene jedinice, lijepo ob...
17
550 000 €
3438 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novogradnja kuća na prodaju u srcu predivnog otoka Vira, Zadarska županija, predstavlja vrhunsku priliku za sv...
Novogradnja kuća na prodaju u srcu predivnog otoka Vira, Zad...
1
365 000 €
1508 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
242 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je atraktivna parcela u samom centru otoka Vira, površine 242 m². Parcela se nalazi neposredno uz g...
Na prodaju je atraktivna parcela u samom centru otoka Vira, ...
13
177 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira nastaje mod...
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, b...
13
156 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
48 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – Stan u prizemlju novogradnje, 47,84 m², vlastiti vrt, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira gradi se m...
Vir – Stan u prizemlju novogradnje, 47,84 m², vlastiti vrt, ...
11
177 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Stan S3, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira nastaje mod...
Vir – Stan S3, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, b...
17
299 000 €
2182 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
137 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vir – Kuća s dva odvojena apartmana, samo 500 m od mora U mirnom dijelu popularnog otoka Vira prodaje se održ...
Vir – Kuća s dva odvojena apartmana, samo 500 m od mora U m...
9
165 000 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Vir — Novogradnja u potkrovlju s velikom terasom i pogledom na more U mirnom dijelu popularne južne strane ot...
Vir — Novogradnja u potkrovlju s velikom terasom i pogledom ...
17
1 100 000 €
3526 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
312 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s 4 apartmana i 4 garaže – samo 50 m od mora na otoku Viru Na prodaju je atraktivna višestambena kuća na...
Kuća s 4 apartmana i 4 garaže – samo 50 m od mora na otoku V...
17
950 000 €
4378 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
217 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NA PRODAJU – LUKSUZNA KUĆA S BAZENOM, 1. RED DO MORA, OTOK VIR (ZADAR) Predstavljamo ekskluzivnu vilu na jedin...
NA PRODAJU – LUKSUZNA KUĆA S BAZENOM, 1. RED DO MORA, OTOK V...
10
450 000 €
2394 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
188 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vaša zajednička kuća na Viru idealna za obitelji i prijatelje! Zamislite mjesto gdje svatko ima svoj mir, a...
Vaša zajednička kuća na Viru idealna za obitelji i prijatel...
13
225 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna stan u Viru – izvrsna lokacija s pogledom na more U Viru, na samo nekoliko koraka od centra, nalazi s...
Moderna stan u Viru – izvrsna lokacija s pogledom na more U...
15
275 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Moderan stan u Viru – vrhunska lokacija s pogledom na more U Viru, na samo nekoliko koraka od centra, nalazi ...
Moderan stan u Viru – vrhunska lokacija s pogledom na more ...
11
155 000 €
3163 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
49 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ovaj šarmantni stan od mora – a slobodan, neometan...
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ...
17
320 000 €
2462 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je atraktivna dvojna kuća s četiri spavaće sobe i garažom na otoku Viru, smještena svega 250 metara...
Na prodaju je atraktivna dvojna kuća s četiri spavaće sobe i...
Stranica 3 od 11
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban