Detaljna pretraga
221 - 240 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 12 od 59
< Natrag
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Naprijed >
3
220 515 €
3869 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Štinjan, Istra Štinjan je mirno i sve traženije naselje u blizini Pule i Fažane, poznato po opuštenom načinu...
Štinjan, Istra Štinjan je mirno i sve traženije naselje u ...
3
220 515 €
3802 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
3
215 400 €
3714 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
3
215 400 €
3714 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
17
264 000 €
5280 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U ponudi je stan površine cca 50 m², smješten u prizemlju kuće na traženoj lokaciji Kantrida, Rijeka. Stan se...
U ponudi je stan površine cca 50 m², smješten u prizemlju ku...
5
214 000 €
3963 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
PROSTRAN I MODERAN STAN NA PRVOM KATU U SRDOČIMA U prodaji je prostran stan u sklopu modernog stambeno-poslov...
PROSTRAN I MODERAN STAN NA PRVOM KATU U SRDOČIMA U prodaji ...
4
210 000 €
4038 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Gostinjac
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se prekrasan dvosobni apartman na otoku Krk, smješten u mirnom središnjem dijelu otoka. Apartman se na...
Prodaje se prekrasan dvosobni apartman na otoku Krk, smješte...
9
250 000 €
4310 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
RIJEKA, PODMURVICE – DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE Na odličnoj lokaciji na Podmurvicama, u novogradnji s p...
RIJEKA, PODMURVICE – DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE Na od...
9
250 000 €
4310 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
12
170 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete
34 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, SESVETSKI KRALJEVAC, 34 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 34 m2 u pri...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, SESVETSKI KRALJEVAC, 34 m2, 2-so...
17
230 000 €
4182 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, PULA, CENTAR, 54,84 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne neto reducirane površine 54,84...
STAN, PRODAJA, PULA, CENTAR, 54,84 m2, 2-soban Prodaje se d...
9
195 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Na prodaju je namješten i funkcionalan stan ukupne stambene površine 39 m², smješten u mirnom dijelu grada Kr...
Na prodaju je namješten i funkcionalan stan ukupne stambene...
13
149 000 €
5519 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
27 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U ponudi je funkcionalan 1-sobni stan površine 26,95 m², smješten u mirnom dijelu Jadranovo, idealan za odmor ...
U ponudi je funkcionalan 1-sobni stan površine 26,95 m², smj...
7
164 000 €
3565 €/m²
ažuriran
Okrug, Okrug Gornji
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se funkcionalan jednosoban stan u prizemlju. Stan je površine 46m2, a sastoji se od jedne spavaće sobe...
Prodaje se funkcionalan jednosoban stan u prizemlju. Stan je...
15
210 000 €
3818 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 55 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 55 m2 na 2. katu zgrade bez l...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 55 m2, 2-SOBAN Prodaje se dv...
10
256 000 €
4923 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Molim nazovite 091 36 36 366 Rijetka prilika na ovoj mikrolokaciji. Na prodaju stan površine 52m2 na 1. katu z...
Molim nazovite 091 36 36 366 Rijetka prilika na ovoj mikrolo...
10
350 000 €
4795 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
73 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Molim zvati na 095 356 3000 - Agentica Jozica Eterović Šarić Zagreb-Gornji grad – Medveščak- Šalata TOP ...
Molim zvati na 095 356 3000 - Agentica Jozica Eterović Š...
11
245 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vrhunska lokacija kod Britanca, terasa od 10 m² s pogledom na zelenilo i stan u kući sa samo dva stana – rijet...
Vrhunska lokacija kod Britanca, terasa od 10 m² s pogledom n...
12
205 000 €
4659 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Klimno
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Klimno, otok Krk – stan 44 m² s velikim dvorištem i pogledom na more Na otok Krk, u šarmantnom i mirnom primo...
Klimno, otok Krk – stan 44 m² s velikim dvorištem i pogledom...
13
256 000 €
4571 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
17. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 56 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 56 m2 na sedamnaes...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 56 m2, 2-soban Prodaje s...
Stranica 12 od 59
< Natrag
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]