Detaljna pretraga
241 - 260 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 13 od 59
< Natrag
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Naprijed >
9
195 000 €
3421 €/m²
ažuriran
Pula, Valmade
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 57 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 57 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 57 M2, 1SS+DB Prodaje se ...
9
195 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Pula, Valmade
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 60 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 60 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 60 M2, 1SS+DB Prodaje se ...
14
150 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Banderovo
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Banderovo-stan na odličnoj lokaciji za investiciju od 50 m2, 2SKL za adaptaciju Sastoji se od ulazne natkrive...
Banderovo-stan na odličnoj lokaciji za investiciju od 50 m2,...
7
218 000 €
3825 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Apartman u Njivicama, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade, ukupne površine 54,44 m², s pripadajućim s...
Apartman u Njivicama, smješten u visokom prizemlju stambene ...
4
137 696 €
3202 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi ...
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na sam...
3
137 696 €
3202 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi s...
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samo...
14
236 000 €
3806 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donja Dubrava
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJA DUBRAVA, 62 m², 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 62 m² na prvom ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJA DUBRAVA, 62 m², 2-SOBAN Prodaj...
12
155 000 €
3780 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U ponudu smo dobili odličnu nekretninu u Jadranovu, stan sa 1 spavaćom sobom, prostranim dnevnim boravkom, kuh...
U ponudu smo dobili odličnu nekretninu u Jadranovu, stan sa ...
5
105 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
24 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U ponudu smo dobili odličnu nekretninu u Jadranovu, stan sa 1 spavaćom sobom, dnevnim boravkom i kuhinjom , ku...
5
135 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
8
135 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
1
120 000 €
2222 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Zasebna stambena jedinica u Jadranovu, svega 250 m od mora, unutarnjeg prostora 37 m2, sa 1 spavaćom sobom, d...
Zasebna stambena jedinica u Jadranovu, svega 250 m od mora, ...
10
360 000 €
7826 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Na odličnoj i atraktivnoj lokaciji u Opatiji prodaje se uredan i održavan stan smješten na prvom katu stambene...
Na odličnoj i atraktivnoj lokaciji u Opatiji prodaje se ured...
12
179 000 €
3978 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, GAJNICE, 45 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 45 m2 na trećem katu zgrade ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, GAJNICE, 45 m2, 2-soban Prodaje se d...
8
199 000 €
3373 €/m²
ažuriran
Pula, Stoja
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan59,5m2 u zgradi na 3 katu bez lifta. Stan se sastoji od otvorenog koncepta kuhinje,blagavao...
Prodaje se stan59,5m2 u zgradi na 3 katu bez lifta. Stan...
17
375 000 €
6356 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
vpr kat
Prodaje se luksuzan stan prvi red uz more, smješten između marine i centra grada. Stan se nalazi u sklopu r...
Prodaje se luksuzan stan prvi red uz more, smješten između m...
10
175 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Renoviran apartman Červar Porat , 40,60m2 nalazi se na drugom katu stambene zgrade koja se sastoji od prizemlj...
Renoviran apartman Červar Porat , 40,60m2 nalazi se na drugo...
4
165 139 €
3238 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA – 2-SOBNI STAN S VRTOM U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba...
PRODAJA – 2-SOBNI STAN S VRTOM U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA ...
17
186 750 €
3662 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
U manjoj stambenoj zgradi s ukupno pet stanova, na mirnoj lokaciji 6 km od Poreča, nalazi se ovaj uredan i fun...
U manjoj stambenoj zgradi s ukupno pet stanova, na mirnoj lo...
3
99 000 €
2250 €/m²
ažuriran
Cres, Cres
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
STAN UZ MORE – CRES, STARA GRADSKA JEZGRA Na izuzetnoj lokaciji u samom srcu grada Cresa, svega nekoliko kora...
STAN UZ MORE – CRES, STARA GRADSKA JEZGRA Na izuzetnoj loka...
Stranica 13 od 59
< Natrag
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]