Detaljna pretraga
321 - 340 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 17 od 59
< Natrag
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Naprijed >
9
600 €
12 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Najam stana – Opatija, 50 m² Iznajmljuje se moderno uređen i kompletno namješten stan u Opatija, na mirnoj i ...
Najam stana – Opatija, 50 m² Iznajmljuje se moderno uređen ...
6
650 €
14 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stan u centru Rijeka, 47 m² – dugoročni najam Iznajmljuje se stan površine 47 m² (1S+DB) smješten na prvom ka...
Stan u centru Rijeka, 47 m² – dugoročni najam Iznajmljuje s...
13
345 000 €
4600 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
75 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
stra, Rovinj, Ovaj stan nalazi se u jednom od najomiljenijih gradića duž prekrasne obale Jadranskog mora - Ro...
stra, Rovinj, Ovaj stan nalazi se u jednom od najomiljeniji...
6
195 500 €
3990 €/m²
ažuriran
Šibenik, Brodarica
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Šibenik! Brodarica! Prodaje se funkcionalan i moderan jednosoban stan površine 49,26 m² u kvalitetnoj novogr...
Šibenik! Brodarica! Prodaje se funkcionalan i moderan jedn...
6
195 500 €
3990 €/m²
ažuriran
Šibenik, Brodarica
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
6
195 500 €
3990 €/m²
ažuriran
Šibenik, Brodarica
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Šibenik! Brodarica! Prodaje se funkcionalan i moderan jednosoban stan površine 49,26 m² u kvalitetnoj novogra...
Šibenik! Brodarica! Prodaje se funkcionalan i moderan jedno...
15
440 000 €
6984 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
63 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Savudrija, PETRAM RESORT Na prodaju je luksuzni apartman smješten u ekskluzivnom Petram Resort & Residenc...
Savudrija, PETRAM RESORT Na prodaju je luksuzni apartman sm...
17
207 500 €
5608 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
37 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s pogledom na more i dvorište na korištenje U samom srcu Rovinj, u mir...
Istra, Rovinj, centar, dvoetažni stan s pogledom na more i d...
15
135 000 €
3857 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat
35 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Pažljivo osmišljen stan površine približno 30 m2 dostupan je za prodaju u mirnom stambenom okruženju u Malim G...
Pažljivo osmišljen stan površine približno 30 m2 dostupan je...
15
140 000 €
5600 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat
25 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Dobro organiziran studio apartman ukupne stambene površine približno 25 m2 dostupan je za prodaju u obalnom na...
Dobro organiziran studio apartman ukupne stambene površine p...
7
342 500 €
6343 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Na prodaju je moderan i funkcionalan jednosobni apartman smješten na prvome katu kvalitetne stambene zgrade, s...
Na prodaju je moderan i funkcionalan jednosobni apartman smj...
7
347 500 €
6318 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
U prodaji je moderan apartman smješten na izuzetno atraktivnoj lokaciji u samom centru grada Krka. Ova nekret...
U prodaji je moderan apartman smješten na izuzetno atraktivn...
11
462 000 €
6600 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
70 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na prodaju je prostran i funkcionalan apartman smješten na izuzetno atraktivnoj lokaciji u gradu Krku. Ova nek...
Na prodaju je prostran i funkcionalan apartman smješten na i...
12
189 000 €
2625 €/m²
ažuriran
Pula, Šijana
72 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
7. kat
PRODAJA, STAN, PULA, 1SS+DB, 72 M2 Prodaje se prostran i svijetao stan u gradu Pula, smješten u traženom nase...
PRODAJA, STAN, PULA, 1SS+DB, 72 M2 Prodaje se prostran i sv...
10
240 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Rijeka, Brajda
72 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
RIJEKA, BRAJDA – PROSTRAN STAN U ŠIREM CENTRU U širem centru Rijeke, na Brajdi – u blizini art kvarta i svih...
RIJEKA, BRAJDA – PROSTRAN STAN U ŠIREM CENTRU U širem cent...
5
389 000 €
8457 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prodaje se stan u stambenoj zgradi, blizu plaža i mora u Opatiji. Stan je na trećem katu s prekrasnim pogledom...
Prodaje se stan u stambenoj zgradi, blizu plaža i mora u Opa...
6
350 000 €
7609 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodajemo stan u stambenoj zgradi, blizu plaža i mora u Opatiji. Stan je na prvom katu s prekrasnim pogledom n...
Prodajemo stan u stambenoj zgradi, blizu plaža i mora u Opat...
10
270 000 €
3803 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
71 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 71 m2, 2.5-SOBAN Prodaje se dvoiposoban stan ukupne neto površine 71 m2 koji ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 71 m2, 2.5-SOBAN Prodaje se...
12
280 500 €
4675 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Zagreb! Stenjevec! Svijetao i funkcionalan trosoban stan s odličnim rasporedom u Stenjevcu, na lokaciji koja p...
Zagreb! Stenjevec! Svijetao i funkcionalan trosoban stan s o...
9
125 000 €
3472 €/m²
ažuriran
Karlobag, Karlobag
36 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se funkcionalan apartman u Karlobagu površine 36,42 m², idealan za odmor ili turistički najam. Apartma...
Prodaje se funkcionalan apartman u Karlobagu površine 36,42 ...
Stranica 17 od 59
< Natrag
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]