imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 284 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Stranica 1 od 15
8
239 000 € 1683 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

142 m2

2. kat
6
490 000 € 2768 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji

177 m2

1. kat
17
540 000 € 3971 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav

136 m2

kat
15
530 000 € 3099 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji

171 m2

kat
9
870 000 € 3222 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

270 m2

1. kat
11
370 000 € 3162 €/m²
ažuriran
Buje, Kaštel

117 m2

kat
17
265 000 € 1934 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

137 m2

kat
17
525 000 € 4268 €/m²
ažuriran
Zadar, Diklo

123 m2

kat
17
400 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

112 m2

3. kat
3
200 000 € 1205 €/m²
ažuriran
Pula, Centar

166 m2

1. kat
9
470 000 € 3507 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

134 m2

1. kat
16
295 000 € 2810 €/m²
ažuriran
Zabok, Zabok

105 m2

kat
17
299 000 € 3286 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec

91 m2

3. kat
17
175 000 € 3070 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

57 m2

kat
3
1 045 000 € 7013 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje

149 m2

4. kat
10
495 000 € 3511 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

141 m2

2. kat
10
705 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

141 m2

2. kat
17
499 000 € 2422 €/m²
ažuriran
Pula, Pula

206 m2

kat
3
350 000 € 2991 €/m²
ažuriran
Pula, Valdebek

117 m2

2. kat
17
270 000 € 2061 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

131 m2

1. kat
Stranica 1 od 15
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup