imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

181 - 200 od ukupno 284 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Stranica 10 od 15
7
1 047 000 € 5753 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

182 m2

kat
17
920 000 € 5786 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

159 m2

kat
6
649 000 € 4108 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

158 m2

2. kat
17
1 200 000 € 5085 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

236 m2

kat
15
435 000 € 4104 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

106 m2

kat
17
560 000 € 3164 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

177 m2

2. kat
10
155 000 € 816 €/m²
ažuriran
Bakar, Bakar-dio

190 m2

kat
15
395 000 € 2351 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

168 m2

1. kat
3
360 000 € 1800 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bivio

200 m2

1. kat
17
290 000 € 2959 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

98 m2

3. kat
15
306 000 € 5016 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

61 m2

2. kat
5
360 000 € 2769 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena

130 m2

1. kat
14
450 000 € 3309 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

136 m2

2. kat
5
242 000 € 2916 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Povile

83 m2

2. kat
12
200 000 € 1070 €/m²
ažuriran
Kraljevica, Kraljevica

187 m2

1. kat
12
420 000 € 2781 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

151 m2

2. kat
17
289 000 € 2627 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

110 m2

kat
9
310 000 € 3 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči

110000 m2

kat
9
258 000 € 2150 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pulac

120 m2

2. kat
10
495 000 € 3094 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica

160 m2

1. kat
Stranica 10 od 15
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup