imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

221 - 240 od ukupno 284 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Stranica 12 od 15
13
570 000 € 3800 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

150 m2

kat
13
590 000 € 5221 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

113 m2

1. kat
6
456 000 € 2747 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

166 m2

2. kat
17
420 000 € 4200 €/m²
ažuriran
Zadar, Diklo

100 m2

2. kat
17
270 000 € 2455 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Bogovići

110 m2

kat
10
395 000 € 2633 €/m²
ažuriran
Zadar, Diklovac

150 m2

2. kat
6
263 900 € 2900 €/m²
ažuriran
Ražanac, Rtina

91 m2

kat
17
745 000 € 3840 €/m²
ažuriran
Cres, Cres

194 m2

1. kat
17
1 100 000 € 4348 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

253 m2

kat
9
160 000 € 1429 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

112 m2

4. kat
17
1 250 000 € 5208 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri

240 m2

2. kat
9
1 008 000 € 5223 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

193 m2

1. kat
9
1 010 000 € 5206 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

194 m2

2. kat
9
913 000 € 4611 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

198 m2

3. kat
9
798 000 € 2840 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

281 m2

2. kat
0
550 000 € 3179 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bulevard

173 m2

kat
17
500 000 € 2304 €/m²
ažuriran
Rijeka, Hosti

217 m2

kat
17
505 000 € 2327 €/m²
ažuriran
Rijeka, Hosti

217 m2

2. kat
17
520 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Rijeka, Costabella

156 m2

kat
3
830 000 € 4970 €/m²
ažuriran
Krk, Krk

167 m2

1. kat
Stranica 12 od 15
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup