imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

241 - 260 od ukupno 284 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Stranica 13 od 15
0
505 000 € 2327 €/m²
ažuriran
Rijeka, Hosti

217 m2

2. kat
15
450 000 € 4412 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Mali Lošinj

102 m2

2. kat
17
622 500 € 3517 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč

177 m2

2. kat
11
350 000 € 3097 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

113 m2

4. kat
8
370 000 € 3776 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko

98 m2

1. kat
8
1 150 000 € 4545 €/m²
ažuriran
Poreč, Antonci

253 m2

kat
9
207 000 € 1953 €/m²
ažuriran
Rijeka, Grbci

106 m2

1. kat
16
290 000 € 2636 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

110 m2

kat
5
1 750 000 € 6809 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

257 m2

5. kat
7
1 750 000 € 7202 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

243 m2

6. kat
3
1 850 000 € 7283 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar

254 m2

7. kat
9
609 000 € 5342 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

114 m2

1. kat
7
330 000 € 2129 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav

155 m2

kat
9
892 000 € 4248 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

210 m2

1. kat
9
1 076 000 € 5148 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

209 m2

1. kat
7
864 000 € 4277 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

202 m2

1. kat
17
160 000 € 1720 €/m²
ažuriran
Rijeka, Banderovo

93 m2

1. kat
17
395 000 € 3038 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

130 m2

1. kat
16
410 000 € 2752 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

149 m2

3. kat
17
433 000 € 2446 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

177 m2

2. kat
Stranica 13 od 15
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup