Detaljna pretraga
801 - 820 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 41 od 59
< Natrag
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Naprijed >
13
129 000 €
2688 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, KOD ARENE, 48 M2 Prodaje se stan u potkrovlju tlocrtne površine 48 m2 dok je u vlasničko...
PRODAJA, STAN, PULA, KOD ARENE, 48 M2 Prodaje se stan u pot...
12
431 100 €
6340 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
68 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, OPATIJA, 68 M2 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 68 m2, na atraktivnoj lokaci...
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, OPATIJA, 68 M2 1SS+DB Prodaje se...
10
140 000 €
3684 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
38 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
ID KOD AGENCIJE: 171-10806 Stefani Dilenardo Zamlić Prodajni predstavnik Mob: 00385 92 158 99 20 Tel: +385 ...
ID KOD AGENCIJE: 171-10806 Stefani Dilenardo Zamlić Proda...
14
270 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Opatija, Poljane
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj predivan dvoetažni stan smješten je u mirnom naselju Poljane, samo tri kilometara od mora, idealno je rje...
Ovaj predivan dvoetažni stan smješten je u mirnom naselju Po...
16
189 000 €
3203 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 59 M2, 1SS+DB Prodaje se prostrani stan na traženoj lokaciji Fažana. Stan se sastoji o...
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 59 M2, 1SS+DB Prodaje se prostrani s...
14
173 500 €
2669 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Peroj
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN, PEROJ, 65 M2 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 65 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pog...
PRODAJA, STAN, PEROJ, 65 M2 1SS+DB Prodaje se stan ukupne p...
17
258 000 €
4161 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan u Crikvenici koji se nalazi na 2. katu stambene zgrade novije gradnje. Sa balkona se pruža pr...
Prodaje se stan u Crikvenici koji se nalazi na 2. katu stam...
5
180 000 €
4390 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
ID KOD AGENCIJE: 9121 Hisen Salihi Agent s licencom Mob: 0914949090 Tel: 051 328 231 E-mail: hisen@royal-n...
ID KOD AGENCIJE: 9121 Hisen Salihi Agent s licencom Mob:...
8
145 000 €
3718 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Srdoči, jednosoban stan sa dnevnim boravkom i balkonom, adaptiran je 2020 godine. Stan se sastoji od dnevne so...
Srdoči, jednosoban stan sa dnevnim boravkom i balkonom, adap...
12
258 000 €
5160 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Kantrida, stan na traženoj lokaciji, jednosoban s dnevnim boravkom, parking, dvorište, lijepo uređen u blizini...
Kantrida, stan na traženoj lokaciji, jednosoban s dnevnim bo...
1
160 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Svega 800 m od stare jezgre grada Trogira a u blizini osnovne škole trgovina , pošte dajemo na prodaju stan na...
Svega 800 m od stare jezgre grada Trogira a u blizini osnovn...
9
164 500 €
3290 €/m²
ažuriran
Pula, Monvidal
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 50 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 50 m2, na atraktivnoj lokaciji....
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 50 M2 2SS+DB Prodaje se st...
9
155 000 €
3298 €/m²
ažuriran
Pula, Monvidal
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
6. kat
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 47 M2 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 47 m2, na atraktivnoj lokaciji....
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 47 M2 1SS+DB Prodaje se st...
9
193 000 €
4106 €/m²
ažuriran
Pula, Monvidal
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
6. kat
6
370 000 €
7400 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Opatija, prekrasan 1S+DB stan površine 50 m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim bo...
Opatija, prekrasan 1S+DB stan površine 50 m2. Stan se sastoj...
9
164 400 €
3288 €/m²
ažuriran
Pula, Monvidal
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
7
242 000 €
5500 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan u novogradnji u Trogiru na otoku Čiovo, sa šest stanova sveukupno. Dostupan je stan S1 u prize...
Prodaje se stan u novogradnji u Trogiru na otoku Čiovo, sa š...
16
207 000 €
3136 €/m²
ažuriran
Pula, Monte Zaro
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, PULA, 66 M2, 1SS+DB Prodaje se stan na vrhunskoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu zgrade...
PRODAJA, STAN, PULA, 66 M2, 1SS+DB Prodaje se stan na vrhun...
12
250 000 €
4310 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
12. kat
Belveder, novoadaptiran 1S+DB stan površine 58 m2. Sastoji se od hodnika, prostranog otvorenog prostora kuhinj...
Belveder, novoadaptiran 1S+DB stan površine 58 m2. Sastoji s...
10
157 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krnjevo
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan za stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi ...
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan ...
Stranica 41 od 59
< Natrag
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]