Detaljna pretraga
701 - 720 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 36 od 59
< Natrag
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
Naprijed >
11
212 062 €
6426 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
33 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža i centra ...
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na sa...
11
357 750 €
6388 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
7
129 000 €
5375 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
24 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, centar Pula Smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, ovaj šarmantni stan nalazi se samo 5...
Istra, centar Pula Smješten na jednoj od najpoželjnijih lok...
15
250 000 €
5682 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar Predstavljamo Vam ovaj zaista predivan stan u samome srcu Rovinja. Stan se nalazi u naj...
Istra, Rovinj, centar Predstavljamo Vam ovaj zaista prediva...
9
169 000 €
4447 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
38 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Poreč, 150 m od mora interesantan stan na drugom katu U mjestu na odličnoj lokaciji i na samo 150 m od mora i...
Poreč, 150 m od mora interesantan stan na drugom katu U mje...
17
240 000 €
5217 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Novigrad Na izuzetnoj lokaciji u centru grada Novigrada nalazi se ove sobe u prizemlju apartmanske ku...
Istra, Novigrad Na izuzetnoj lokaciji u centru grada Novig...
7
172 160 €
3248 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodajemo visokokvalitetan stan u prizemlju novogradnje, površine 53,80 m², smješten nadohvat samog centra Žmi...
Prodajemo visokokvalitetan stan u prizemlju novogradnje, pov...
7
172 160 €
3248 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
7
169 344 €
3257 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Na prodaju je ovaj elegantan stan visokokvalitetne izgradnje na 1. katu zgrade u Žminju, smještenom na svega n...
Na prodaju je ovaj elegantan stan visokokvalitetne izgradnje...
8
507 200 €
4025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
126 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, Smješten u prekrasnom Rovinju, na mirnom naselju, ovaj stambeni objekt nudi idealnu kombinacij...
Istra, Rovinj, Smješten u prekrasnom Rovinju, na mirnom nas...
8
180 000 €
4390 €/m²
ažuriran
Pula, Monvidal
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Ista, Pula, Monvidal Renoviran stan na mirnoj lokaciji. Nalazi se blizu svih gradskih sadržaja i jedne od pul...
Ista, Pula, Monvidal Renoviran stan na mirnoj lokaciji. Nal...
11
270 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Štinjan - Istra U okolici Pule prodaje se ovaj novi moderni stan u prizemlju s vrtom. Stan se sastoji od dne...
Štinjan - Istra U okolici Pule prodaje se ovaj novi moderni...
4
362 500 €
4966 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
73 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Krk, otok Krk, predivan jednosobni stan u novogradnji Prodaje se luksuzni stan na prvom katu novogradnje, smj...
Krk, otok Krk, predivan jednosobni stan u novogradnji Proda...
11
290 000 €
6744 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Istra, Rovinj, Smješten u samom srcu Rovinja, ovaj stan pruža nevjerojatnu priliku za život u jednom od najša...
Istra, Rovinj, Smješten u samom srcu Rovinja, ovaj stan pru...
17
343 750 €
6486 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Novigrad Na samo 300 metara do mora i plaža, smješten u mirnoj ulici nalazi se ovaj moderan stan sa kr...
Istra, Novigrad Na samo 300 metara do mora i plaža, smješte...
15
207 500 €
3458 €/m²
ažuriran
Rijeka, Zamet
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
13. kat
Rijeka, lijep stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se jednosoban stan s dnevnim boravkom, smješten na 13. katu ...
Rijeka, lijep stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se jednoso...
15
210 000 €
4468 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, okolica Ovaj predivni novoadaptirani stan od 47 kvadrata, smješten na drugom katu očuvane i li...
Istra, Rovinj, okolica Ovaj predivni novoadaptirani stan od...
11
420 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Buje, Momjan
96 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Momjan, Okolica Prilika za investiciju. Prodaje se 2 apartmana ukupne veličine 96 m2, sa 1300 m2 građe...
Istra, Momjan, Okolica Prilika za investiciju. Prodaje se 2...
11
228 250 €
7363 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
31 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, stari grad, romantičan apartman u prizemlju U srcu prekrasnog Rovinja, na samo nekoliko kora...
Istra, Rovinj, stari grad, romantičan apartman u prizemlju ...
10
345 000 €
4539 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
76 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Pula, Centar Predivan stan sa pogledom na more! Ova nekretnina nalazi se u povijesnoj Vili Munz u samom srcu...
Pula, Centar Predivan stan sa pogledom na more! Ova nekret...
Stranica 36 od 59
< Natrag
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]