Detaljna pretraga
661 - 680 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 34 od 59
< Natrag
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Naprijed >
6
169 000 €
3314 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Brtonigla Prodaje se stan sa pogledom na more u centru Brtonigle. Stan se nalazi u kamenoj istarskoj ...
Istra, Brtonigla Prodaje se stan sa pogledom na more u cent...
9
199 000 €
5378 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
37 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, centar Na svega minutu šetnje od prekrasne gradske rive sa pogledom na srce starogradske jezgr...
Istra, Rovinj, centar Na svega minutu šetnje od prekrasne g...
9
230 000 €
3898 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar Grad Rovinj poznat je po svojoj starogradskoj jezgri koja sa svojim kamenim uličicama p...
Istra, Rovinj, centar Grad Rovinj poznat je po svojoj staro...
7
399 000 €
8143 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, centar Rovinj je svjetski poznat po svojim romantičnim i kamenim uličicama koje privlače posj...
Istra, Rovinj, centar Rovinj je svjetski poznat po svojim ...
7
399 000 €
8143 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar Rovinj je svjetski poznat po svojim romantičnim i kamenim uličicama koje privlače posje...
Istra, Rovinj, centar Rovinj je svjetski poznat po svojim r...
10
520 000 €
6933 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
75 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istria, Rovinj, centar, In one of the most beautiful towns in Istria, located in a peaceful area just 200 met...
Istria, Rovinj, centar, In one of the most beautiful towns ...
11
260 000 €
4262 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Pula, Stan je smješten u centru Pule, na drugom katu u mirnoj ulici blizu svih važnijih sadržaja. Pro...
Istra, Pula, Stan je smješten u centru Pule, na drugom kat...
13
335 000 €
4855 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
69 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, U srcu idiličnog Rovinja, na samo 300 metara od obale, smješten je ovaj prekrasan svijetli sta...
Istra, Rovinj, U srcu idiličnog Rovinja, na samo 300 metara...
12
235 600 €
4284 €/m²
ažuriran
Pula, Sv. Polikarp / Sisplac
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Pula, Sisplac -- Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom ...
Istra, Pula, Sisplac -- Smješten na najtraženijoj lokaciji u...
12
205 000 €
4362 €/m²
ažuriran
Pula, Sv. Polikarp / Sisplac
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
12
206 000 €
4292 €/m²
ažuriran
Pula, Sv. Polikarp / Sisplac
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
10
250 000 €
5319 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, U samom srcu jednog od najljepših mediteranskih gradova, Rovinja, nudimo vam iznimnu priliku d...
Istra, Rovinj, U samom srcu jednog od najljepših mediterans...
13
177 000 €
4538 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Štinjan -- Malo mjesto smjestilo se između Pule i Fažane. Lokacija je odlično prometno povezana te se m...
Istra, Štinjan -- Malo mjesto smjestilo se između Pule i Faž...
11
430 000 €
8431 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Istra, Pula -- U ponudi imamo ovaj elitni projekt na posebnoj lokaciji, između Verude i Pješčane Uvale, uprav...
Istra, Pula -- U ponudi imamo ovaj elitni projekt na posebn...
11
440 000 €
8302 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
11
199 000 €
4422 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Novigrad, okolica Stan u prizemlju na pješačkoj udaljenosti do plaže ! Stan se nalazi u prizemlju stambene z...
Novigrad, okolica Stan u prizemlju na pješačkoj udaljenosti...
10
234 000 €
6158 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
38 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar, U srcu Rovinja, na svega nekoliko minuta hoda od živahne Carera ulice, poznate po šaro...
Istra, Rovinj, centar, U srcu Rovinja, na svega nekoliko mi...
10
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža i centra ...
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na sa...
10
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
10
357 750 €
6388 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stranica 34 od 59
< Natrag
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban