Detaljna pretraga
681 - 700 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 35 od 59
< Natrag
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Naprijed >
11
212 062 €
6426 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
33 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža i centra ...
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na sa...
11
331 312 €
6371 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
11
228 937 €
6359 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
36 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
11
464 062 €
6926 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
67 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
11
464 062 €
6926 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
67 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
11
212 062 €
6426 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
33 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
11
212 062 €
6426 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
33 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
11
212 062 €
6426 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
33 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
464 062 €
6926 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
67 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
212 062 €
6426 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
33 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
11
357 750 €
6388 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
11
335 812 €
6336 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Stranica 35 od 59
< Natrag
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban