Detaljna pretraga
741 - 760 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 38 od 59
< Natrag
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
Naprijed >
7
160 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Marina, Marina
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se u novogradnji jednosoban i prostran stan površine 48,48 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji, sve...
Prodaje se u novogradnji jednosoban i prostran stan površine...
1
295 000 €
5364 €/m²
ažuriran
Zadar, Brodarica
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 7271 Andrea Zeneral Mob: 099 673 1949 Tel: 051/301-502 E-mail: andrea@sretnistanovi.hr www...
ID KOD AGENCIJE: 7271 Andrea Zeneral Mob: 099 673 1949 Te...
17
240 000 €
6154 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MEDVEŠČAK, 39 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 39 m2 na prvom katu zgrade...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MEDVEŠČAK, 39 m2, 2-soban Prodaje se...
9
196 000 €
4170 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na dobroj lokaciji u Umagu, 400m od mora, a samo 50-tak metara više od centra grada, u prodaji je apartman u p...
Na dobroj lokaciji u Umagu, 400m od mora, a samo 50-tak meta...
11
290 000 €
7250 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Pećine, 1S+DB. Prodajemo nekretninu na samom moru. Nema potrebe pisati koliko su poželjne i tražene takve nekr...
Pećine, 1S+DB. Prodajemo nekretninu na samom moru. Nema potr...
9
269 000 €
4719 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 57 m2 1SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 57 m2 na fenomenalno...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 57 m2 1SS+DB Luksuzni ...
10
188 000 €
6963 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj
27 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan s predivnim pogledom na more – Dramalj Na atraktivnoj lokaciji u Dramlju prodaje se stan uk...
Prodaje se stan s predivnim pogledom na more – Dramalj Na...
1
170 000 €
2429 €/m²
ažuriran
Opatija, Ika
70 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Opatija -Ika , stan u prizemlju kuće sa okućnicom i parkirnim mjestom. Sačinjavaju ga ulazni hodnik kuhinja, d...
Opatija -Ika , stan u prizemlju kuće sa okućnicom i parkirni...
4
297 700 €
6616 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Stan na izuzetno traženoj lokaciji u Novigradu čeka novog vlasnika! Smješten na 1. katu višestambene zgrade kv...
Stan na izuzetno traženoj lokaciji u Novigradu čeka novog vl...
17
250 000 €
4167 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan u većoj, uredno održavanoj zgradi udaljenoj cca 500 m od centra Crikvenice. Stan se sastoji o...
Prodaje se stan u većoj, uredno održavanoj zgradi udaljenoj ...
8
246 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Vrsar, Funtana
82 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
pr kat
Atraktivna lokacija u Istri – potpuno namješten stan s terasom i parkirnim mjestom Prodajemo stan u Funtani...
Atraktivna lokacija u Istri – potpuno namješten stan s teras...
14
260 000 €
4727 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
pr kat
NOVI STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I TERASOM – IDEALAN ZA ODMOR I INVESTICIJU Prodaje se novi stan u Medulinu, u...
NOVI STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I TERASOM – IDEALAN ZA ODMOR I...
17
169 000 €
3380 €/m²
ažuriran
Vrsar, Vrsar
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na prodaju atraktivan stan u Vrsaru, jednom od najljepših obalnih gradića u Istri! Smješten na mirnoj i atrakt...
Na prodaju atraktivan stan u Vrsaru, jednom od najljepših ob...
10
165 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 2SS+DB Prodaje se ...
10
165 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 1SS+DB Prodaje se ...
10
162 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 54 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 54 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 54 M2, 1SS+DB Prodaje se ...
10
154 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 49 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 49 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 49 M2, 1SS+DB Prodaje se ...
10
154 000 €
3277 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 47 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 47 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 47 M2, 1SS+DB Prodaje se ...
10
176 000 €
3200 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
10
174 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Stranica 38 od 59
< Natrag
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban