Detaljna pretraga
481 - 500 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 25 od 59
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Naprijed >
10
238 000 €
4577 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 52 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 52 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 52 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
10
199 000 €
4628 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 43 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 43 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 43 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
10
189 000 €
4395 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 41 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 41 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 41 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
9
280 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
70 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
ISTRA, POREČ – NOVOGRADNJA | Moderan stan u blizini mora U mirnom i ugodnom okruženju, na samo deset minuta v...
ISTRA, POREČ – NOVOGRADNJA | Moderan stan u blizini mora U ...
17
780 000 €
6903 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
113 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Krk – luksuzan stan s vrtom, bazenom i modernim sadržajima U mirnom dijelu grada Krka, svega nekoliko minuta ...
Krk – luksuzan stan s vrtom, bazenom i modernim sadržajima ...
4
210 000 €
3889 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta ho...
Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli...
4
220 000 €
3860 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
17
625 000 €
5531 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
113 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Krk – luksuzan stan s prostranom terasom u modernoj novogradnji U mirnom dijelu grada Krka, svega nekoliko mi...
Krk – luksuzan stan s prostranom terasom u modernoj novograd...
13
224 000 €
3556 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
63 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 63 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 63 m2 na trećem kat...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 63 m2, 2-soban Prodaje se...
6
186 000 €
3321 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan (0-08) u lijepoj novogradnji s dizalom u Umagu, na pristupačnoj lokaciji u blizini dućana i su...
Prodaje se stan (0-08) u lijepoj novogradnji s dizalom u Uma...
6
215 000 €
3413 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
63 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prodaje se stan (3-13) u lijepoj novogradnji s dizalom u Umagu, na pristupačnoj lokaciji u blizini dućana i su...
Prodaje se stan (3-13) u lijepoj novogradnji s dizalom u Uma...
6
215 000 €
3583 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prodaje se stan (3-10) u lijepoj novogradnji s dizalom u Umagu, na pristupačnoj lokaciji u blizini dućana i su...
Prodaje se stan (3-10) u lijepoj novogradnji s dizalom u Uma...
7
175 000 €
3431 €/m²
ažuriran
Novigrad, Bužinija
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, NOVIGRAD, BUŽINIJA, 51 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan neto površine 51 m2 na prvom katu ...
STAN, PRODAJA, NOVIGRAD, BUŽINIJA, 51 m2, 2-soban Prodaje s...
9
220 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Pula, Šijana
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, ŠIJANA, 44 M2, 1 SS+DB Prodaje se moderan stan s bazenom – novogradnja, 44 m² Na prodaju je a...
PRODAJA, STAN, ŠIJANA, 44 M2, 1 SS+DB Prodaje se moderan st...
17
335 000 €
5982 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, POREČ, CENTAR, 56 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 56 m2 na 1. katu zgrade bez li...
STAN, PRODAJA, POREČ, CENTAR, 56 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvo...
14
148 500 €
4014 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
37 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se apartman u Malinskoj, smješten u suterenu stambene zgrade, ukupne površine 37 m², s pripadajućom ok...
Prodaje se apartman u Malinskoj, smješten u suterenu stamben...
4
243 200 €
3685 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, okolica Na svega desetak minuta vožnje od Rovinja i njegovih prepoznatljivih plaža, u mirnom i...
Istra, Rovinj, okolica Na svega desetak minuta vožnje od Ro...
4
243 200 €
3685 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, okolica U uređenom i mirnom naselju okruženom prirodom, svega desetak minuta vožnje od Rovinja...
Istra, Rovinj, okolica U uređenom i mirnom naselju okruženo...
5
243 200 €
3685 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, okolica Na svega nekoliko minuta vožnje od čarobnog Rovinja i njegovih poznatih plaža, u mirno...
Istra, Rovinj, okolica Na svega nekoliko minuta vožnje od č...
4
243 200 €
3685 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, okolica Na svega desetak minuta vožnje od Rovinja, u mirnom naselju okruženom zelenilom i neta...
Stranica 25 od 59
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban