Detaljna pretraga
461 - 480 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 24 od 59
< Natrag
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Naprijed >
15
380 000 €
8636 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Njivice, prodaja apartmana u prizemlju s velikom okućnicom i pogledom na more. Prodaje se apartman u Njivicama...
Njivice, prodaja apartmana u prizemlju s velikom okućnicom i...
17
234 000 €
4255 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
12. kat
Istra, Pula, Veruda Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan smješten u jednom od najtraženijih pulskih kva...
Istra, Pula, Veruda Na prodaju je funkcionalan i svijetao s...
16
395 000 €
5064 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
78 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Istra, Rovinj, centar Prodaje se moderno uređen i u potpunosti adaptiran stan smješten na 4. katu uredne i oč...
Istra, Rovinj, centar Prodaje se moderno uređen i u potpuno...
17
207 000 €
3185 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodajemo 2 apartamana u Rapcu na odličnoj lokaciji. Apartmani su u stambenoj zgradi i nalaze se u prizemlju ...
Prodajemo 2 apartamana u Rapcu na odličnoj lokaciji. Apartm...
9
270 000 €
4286 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
63 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 63 M2 Na prodaju je prekrasan stan u prizemlju ukupne površine 54 m², sm...
PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 63 M2 Na prodaju je pr...
3
220 389 €
3936 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaja stana u urbanoj vili - Novogradnja u Labinu blizu centra grada U ponudi je moderan stan u novoizgrađe...
Prodaja stana u urbanoj vili - Novogradnja u Labinu blizu ce...
6
220 000 €
4151 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Na prodaju je jednosobni stan u Njivicama, smješten na 1. katu stambene zgrade, samo 300 metara od mora. Stan ...
Na prodaju je jednosobni stan u Njivicama, smješten na 1. ka...
3
212 706 €
3939 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodajemo stan od 54.54m2 na prvom katu u modernoj vili na pješačkoj udaljenosti do centra grada. U ponudi je...
Prodajemo stan od 54.54m2 na prvom katu u modernoj vili na p...
3
212 706 €
3939 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
11
200 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na prodaju je jednosoban apartman površine 40 m2, smješten u suterenu kvalitetno održavane zgrade u gradu Krku...
Na prodaju je jednosoban apartman površine 40 m2, smješten u...
17
285 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Istra, Rovinj – dvoetažni stan s pogledom na more i zvonik crkve sv. Eufemije U samom srcu starogradske jezg...
Istra, Rovinj – dvoetažni stan s pogledom na more i zvonik c...
9
165 000 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Vir — Novogradnja u potkrovlju s velikom terasom i pogledom na more U mirnom dijelu popularne južne strane ot...
Vir — Novogradnja u potkrovlju s velikom terasom i pogledom ...
9
170 000 €
3864 €/m²
ažuriran
Cres, Cres
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
3
210 200 €
4472 €/m²
ažuriran
Rijeka,
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Drenovi prodaje se moderan stan površine 47 m² u kvalitetnoj novogradnji...
Na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Drenovi prodaje se mod...
3
222 600 €
4736 €/m²
ažuriran
Rijeka,
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Na traženoj lokaciji na Drenovi prodaje se moderan stan površine 61,75 m², smješten na prvom katu manje stambe...
Na traženoj lokaciji na Drenovi prodaje se moderan stan povr...
10
192 000 €
4683 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 41 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 41 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 41 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
10
199 000 €
4628 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 43 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 43 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 43 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
10
238 000 €
4577 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 52 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 52 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 52 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
10
224 000 €
4571 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 49 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 49 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 49 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
10
242 000 €
4566 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 53 M2, 1SS+DB Prodaje se atraktivan apartman od 53 m² u Medulinu, smješten u apar...
PRODAJA, APARTMAN, MEDULIN, 53 M2, 1SS+DB Prodaje se atrakt...
Stranica 24 od 59
< Natrag
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]