Detaljna pretraga
381 - 400 od ukupno 4652 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 20 od 233
< Natrag
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Naprijed >
17
620 000 €
4769 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je ekskluzivna rustikalna vila s bazenom, smještena u mirnom i rezidencijalnom dijelu Malinske na o...
Na prodaju je ekskluzivna rustikalna vila s bazenom, smješte...
17
650 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je veoma lijepa rustikalna vila s bazenom, smještena u tihom i ugodnom dijelu Malinske na otoku Krku....
U ponudi je veoma lijepa rustikalna vila s bazenom, smješten...
17
750 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Pula, Monteserpo - Komunal
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA 250 m2, PULA Prodaje se prostrana i funkcionalno osmišljena kuća ukupne stambene površine 250 m...
PRODAJA, KUĆA 250 m2, PULA Prodaje se prostrana i funkciona...
17
599 000 €
1122 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - zapad
534 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 534 m2 Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine cca 534 m2 (u...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 534 m2 Prodaje se samos...
10
165 000 €
868 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Novi Vinodolski
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Molim nazovite na 09136 36 366 NOVI-VINODLSKI prodaju se dvije tradicionalne primorske kamene kuće sa puno kar...
Molim nazovite na 09136 36 366 NOVI-VINODLSKI prodaju se dvi...
17
660 000 €
2538 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Zagreba, na svega nekoliko minuta vožnje od centra, smjestila se ova odr...
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Zagreba, na svega neko...
11
390 000 €
2671 €/m²
ažuriran
Ravna gora, Ravna Gora
146 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je ekskluzivna, moderno dizajnirana kuća smještena u mirnom i prirodom okruženom dijelu Ravne Gore,...
Na prodaju je ekskluzivna, moderno dizajnirana kuća smješten...
17
420 000 €
5250 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Moderna prizemnica s vlastitim bazenom i privatnim parkiralištem smještena je u mirnom okruženju, okružena ist...
Moderna prizemnica s vlastitim bazenom i privatnim parkirali...
17
155 000 €
1550 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Stara kuća u samom srcu Dobrinj na otoku Krk odiše tihom, gotovo zaboravljenom elegancijom koja se osjeti čim ...
Stara kuća u samom srcu Dobrinj na otoku Krk odiše tihom, go...
17
450 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica – samostojeća kuća s bazenom i prostranom okućnicom U mirnom i sunčanom dijelu okolice Poreča,...
Poreč, okolica – samostojeća kuća s bazenom i prostranom oku...
16
450 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
13
150 000 €
500 €/m²
ažuriran
Virje, Miholjanec
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća 4 etaže, centralno plin i centralno na drca Lokal 60m2+spremište,struja 11 kw, ukupno 30 kw na tri etaže....
Kuća 4 etaže, centralno plin i centralno na drca Lokal 60m2+...
4
618 000 €
1545 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRILIKA – SAMOSTOJEĆA KUĆA S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE, OPRIĆ (IZNAD Lovran) Na atraktivnoj i mirnoj lokac...
PRILIKA – SAMOSTOJEĆA KUĆA S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE, O...
17
550 000 €
3005 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
183 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna kuća s bazenom u sklopu dvojnog objekta u Vodicama, na prekrasnoj lokaciji u sjevernom dij...
Prodaje se luksuzna kuća s bazenom u sklopu dvojnog objekta ...
17
550 000 €
3395 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje
162 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, 162 m2, 5 stanova Prodaje se kuća tlocrtne površine 106 m2 na parceli površine ...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, 162 m2, 5 stanova Prodaje se ...
17
770 000 €
3850 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se moderna i vrhunski opremljena kuća površine 200 m², smještena u mirnoj i slijepoj ulici koja osigur...
Prodaje se moderna i vrhunski opremljena kuća površine 200 m...
17
985 000 €
5442 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Okolica grada Krka, na prodaju je samostojeća kuća s bazenom i okućnicom, smještena na mirnoj lokaciji, svega ...
Okolica grada Krka, na prodaju je samostojeća kuća s bazenom...
17
1 500 000 €
7143 €/m²
ažuriran
Posedarje, Posedarje
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Impresivna vila uz more – luksuz u prvom redu do prirodne ljepote Na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija...
Impresivna vila uz more – luksuz u prvom redu do prirodne lj...
17
515 000 €
5787 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
89 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U okolici malog istarskog grada bogate povijesti i tradicije - Barbana, prodajemo duplex kuću na predivnoj lok...
U okolici malog istarskog grada bogate povijesti i tradicije...
10
450 000 €
5488 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
82 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Stranica 20 od 233
< Natrag
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban