Detaljna pretraga
301 - 320 od ukupno 4652 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 16 od 233
< Natrag
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Naprijed >
16
320 000 €
3765 €/m²
ažuriran
Raša, Skitača
85 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo potpuno renoviranu istarsku kuću na Skitači. Fantastična lokacija za mir i tišinu te odmak od svako...
Prodajemo potpuno renoviranu istarsku kuću na Skitači. Fant...
11
190 000 €
1583 €/m²
ažuriran
Jelenje, Jelenje
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Lepenice, samostojeća kuća s tri apartmana i garažom, okućnica od 495 m2, šterna kapaciteta 100 m3. Napomena...
Lepenice, samostojeća kuća s tri apartmana i garažom, okućni...
17
115 000 €
1438 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Pavlovčani
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, VIKENDICA, PRODAJA, SAMOBOR, 80 m2 + 4436 m2 OKUĆNICE Prodaje se samostojeća kuća stambene površine 80 ...
KUĆA, VIKENDICA, PRODAJA, SAMOBOR, 80 m2 + 4436 m2 OKUĆNICE ...
6
31 000 €
775 €/m²
ažuriran
Pušća, Donja Pušća
40 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, VIKENDICA, PRODAJA, ZAGREB, DONJA PUŠĆA, 40 m2 + 536 m2 OKUĆNICE Prodaje se samostojeća kuća neto površ...
KUĆA, VIKENDICA, PRODAJA, ZAGREB, DONJA PUŠĆA, 40 m2 + 536 m...
7
950 000 €
2405 €/m²
ažuriran
Kaštela, Kaštel Štafilić
395 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vila na prodaju – Kaštel Štafilić, izvrsna lokacija blizu mora Na atraktivnoj lokaciji u Kaštel Štafilić, u n...
Vila na prodaju – Kaštel Štafilić, izvrsna lokacija blizu mo...
17
460 000 €
1314 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Pule Na prodaju je prostrana kuća s tri odvojene stambene jedinice, idealna za obiteljski živo...
Istra, okolica Pule Na prodaju je prostrana kuća s tri odvo...
17
600 000 €
2143 €/m²
ažuriran
Pula, Valdebek
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Pule Na prodaju je prostrana samostojeća kuća u Puli, naselje Valdebek, smještena na izuzetno ...
Istra, okolica Pule Na prodaju je prostrana samostojeća kuć...
11
150 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
50 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se renovirana autohtona kamena kuća smještena u starogradskoj jezgri Labina, u neposrednoj blizini Rap...
Prodaje se renovirana autohtona kamena kuća smještena u star...
17
560 000 €
2286 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
245 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istočna Istra, Labin - prodajemo prekrasnu obiteljsku kuću na jednoj od najatraktivnijih lokacija u blizini ce...
Istočna Istra, Labin - prodajemo prekrasnu obiteljsku kuću n...
4
660 400 €
5743 €/m²
ažuriran
Pula, Gregovica
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u jednom od najpoželjnijih područja Pule, ova vila s bazenom predstavlja izvrsnu priliku za ugodan o...
Smještena u jednom od najpoželjnijih područja Pule, ova vila...
10
164 000 €
4205 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
39 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Rijetka prilika za kupnju modernih modularnih kuća smještenih u mirnom dijelu općine Marčana, uz tihu lokalnu ...
Rijetka prilika za kupnju modernih modularnih kuća smješteni...
10
164 000 €
4205 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
39 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Izvanredna prilika za kupnju modernih modularnih kuća smještenih u mirnom dijelu općine Marčana, uz tihu lokal...
Izvanredna prilika za kupnju modernih modularnih kuća smješt...
10
164 000 €
3905 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
42 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Jedinstvena prilika za kupnju modernih modularnih kuća smještenih u mirnom dijelu općine Marčana, uz tihu loka...
Jedinstvena prilika za kupnju modernih modularnih kuća smješ...
10
125 000 €
781 €/m²
ažuriran
Klana, Klana
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Klana kamena kuća u nizu, pomoćni objekt i garaža - prodaja U mirnom dijelu Klane, svega dvadesetak minuta v...
Klana kamena kuća u nizu, pomoćni objekt i garaža - prodaja ...
10
381 000 €
1905 €/m²
ažuriran
Jelenje, Podhum
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Podhum – samostojeća kuća 200 m² s velikom okućnicom i investicijskim potencijalom (prodaja) U mirnom i zelen...
Podhum – samostojeća kuća 200 m² s velikom okućnicom i inves...
6
750 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Marina, Marina
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se predivna vila u izgradnji. Sastoji se od prizemlja, kata i krovne terase od ukupno 240 m2 od čega ...
Prodaje se predivna vila u izgradnji. Sastoji se od prizeml...
17
270 000 €
701 €/m²
ažuriran
Bjelovar, Centar
385 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Hitna prodaja! Reprezentativna i potpuno namještena dvokatnica u samom centru Bjelovara s pekom u dvorištu — i...
Hitna prodaja! Reprezentativna i potpuno namještena dvokatni...
13
550 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Poličnik, Murvica
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i ugodnom okruženju naselja Murvica, u neposrednoj blizini Zadra, prodaje se moderna samostojeća vila...
U mirnom i ugodnom okruženju naselja Murvica, u neposrednoj ...
17
350 000 €
1842 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Jagodno
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i ugodnom naselju Jagodno, svega 7 kilometara od centra Velike Gorice, smjestila se ova potpuno uređe...
U mirnom i ugodnom naselju Jagodno, svega 7 kilometara od ce...
17
2 450 000 €
6049 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
405 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena unutar elitnog resorta u blizini Poreča, poznatog po iznimnoj usluzi, visokoj razini sigurnosti i po...
Smještena unutar elitnog resorta u blizini Poreča, poznatog ...
Stranica 16 od 233
< Natrag
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban