Detaljna pretraga
201 - 220 od ukupno 4652 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 11 od 233
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Naprijed >
13
900 000 €
2350 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
383 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se velika, obiteljska kuća na atraktivnoj lokaciji Maksimir Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Za...
Prodaje se velika, obiteljska kuća na atraktivnoj lokaciji M...
5
250 000 €
1389 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, 180 M2, SAMOSTOJEĆA, LIŽNJAN Prodaje se moderna obiteljska kuća ili kuća za odmor na atraktivn...
PRODAJA, KUĆA, 180 M2, SAMOSTOJEĆA, LIŽNJAN Prodaje se mode...
10
485 000 €
4292 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Milčetići
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, prodaja, dvojna kuća, 600 m od plaže Na prodaju je nova dvojna kuća s neto stambenom površinom od 1...
Malinska, prodaja, dvojna kuća, 600 m od plaže Na prodaju j...
17
790 000 €
2937 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
269 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Njivice, prodaja kuće s prekrasnim pogledom na more i prostranom, kaskadno uređenom okućnicom. Ova atraktivna ...
Njivice, prodaja kuće s prekrasnim pogledom na more i prostr...
7
485 000 €
4292 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Milčetići
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, prodaja – dvojna kuća s pogledom na more, 600 m od plaže Na prodaju je nova dvojna kuća u Malinskoj...
Malinska, prodaja – dvojna kuća s pogledom na more, 600 m od...
9
135 000 €
1023 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom...
Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za ...
10
1 100 000 €
4104 €/m²
ažuriran
Šibenik, Žaborić
268 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ŽABORIĆ – LUKSUZNA VILA S BAZENOM 160 m OD MORA | NOVOGRADNJA 2021 | NAMJEŠTENA Na izuzetno atraktivnoj lokaci...
ŽABORIĆ – LUKSUZNA VILA S BAZENOM 160 m OD MORA | NOVOGRADNJ...
4
623 000 €
2744 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
227 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Nekretnina se nalazi u Medulin, u blizini samog centra mjesta, što omogućuje jednostavan pristup svim važnim s...
Nekretnina se nalazi u Medulin, u blizini samog centra mjest...
9
270 000 €
1656 €/m²
ažuriran
Rijeka, Banderovo
163 m2
KUĆA
KUĆA
kat
RIJEKA – KUĆA ZA INVESTICIJU U širem centru Rijeke, na iznimno atraktivnoj lokaciji u blizini bolnice, fakult...
RIJEKA – KUĆA ZA INVESTICIJU U širem centru Rijeke, na izni...
9
1 390 000 €
5148 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na zapadnoj obali Istre smjestio se slikoviti gradić Poreč. Jedan je od najimpresivnijih bisera Jadrana. Relat...
Na zapadnoj obali Istre smjestio se slikoviti gradić Poreč. ...
8
1 550 000 €
5536 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ALPHA LUXE GROUP prodaje modernu kuću blizu plaže, Fažana, ISTRA Ova moderna kuća se nalazi u Fažani, udaljen...
ALPHA LUXE GROUP prodaje modernu kuću blizu plaže, Fažana, I...
13
1 150 000 €
5750 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin je jedan od najzanimljivijih istarskih brdskih gradova i lako je doći do njega. Kao što donja karta poka...
Labin je jedan od najzanimljivijih istarskih brdskih gradova...
9
715 000 €
3505 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
204 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Porečka obala duga je 37 km, s 21 plažom s plavom zastavom - simbolom čistoće mora. Najznačajnija je plaža Lot...
Porečka obala duga je 37 km, s 21 plažom s plavom zastavom -...
6
995 000 €
18774 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na iznimnoj lokaciji u prvom redu do mora, ova samostojeća kuća u blizini Umag pruža rijetku priliku...
Smještena na iznimnoj lokaciji u prvom redu do mora, ova sam...
17
650 000 €
3824 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova suvremena samostojeća kuća nalazi se u samom centru Tara, nudeći savršenu ravnotežu između privatnosti i n...
Ova suvremena samostojeća kuća nalazi se u samom centru Tara...
17
390 000 €
3514 €/m²
ažuriran
Kaštelir-Labinci, Kaštelir
111 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova moderna dvojna kuća u izgradnji nalazi se u mirnom i atraktivnom naselju u blizini Kaštelira, svega nekoli...
Ova moderna dvojna kuća u izgradnji nalazi se u mirnom i atr...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj premium projekt vila nalazi se u Stranićima i nudi sofisticiran koncept stanovanja koji objedinjuje moder...
Ovaj premium projekt vila nalazi se u Stranićima i nudi sofi...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj vrhunski stambeni projekt modernih vila smješten je u Stranićima kod Nove Vasi, u blizini Poreča, te nudi...
Ovaj vrhunski stambeni projekt modernih vila smješten je u S...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj moderni projekt vila nalazi se u Stranićima kod Nove Vasi i nudi visoki standard stanovanja koji objedinj...
Ovaj moderni projekt vila nalazi se u Stranićima kod Nove Va...
17
500 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Poreč, Stranići kod Nove Vasi
171 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ovaj suvremeni projekt vila nalazi se u Stranićima i osmišljen je kako bi pružio visok standard stanovanja kro...
Ovaj suvremeni projekt vila nalazi se u Stranićima i osmišlj...
Stranica 11 od 233
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban