Detaljna pretraga
281 - 300 od ukupno 4652 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 15 od 233
< Natrag
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Naprijed >
8
145 000 €
1480 €/m²
ažuriran
Žminj, Modrušani
98 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA 98 m2, ŽMINJ Prodaje se kuća s novim krovom i novim dimnjakom, smještena u mirnom i tihom okruž...
PRODAJA, KUĆA 98 m2, ŽMINJ Prodaje se kuća s novim krovom i...
17
350 000 €
1944 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća blizu centra Labina – mir, privatnost i investicijski potencijal Na prodaju je prostrana kuća smještena...
Kuća blizu centra Labina – mir, privatnost i investicijski ...
17
1 142 000 €
5191 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na povišenoj poziciji iznad Raškog zaljeva, ova iznimna moderna vila u Raklju nudi 220 m² profinjeno...
Smještena na povišenoj poziciji iznad Raškog zaljeva, ova iz...
17
1 350 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Višnjan, Višnjan
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova novouređena luksuzna vila u blizini Višnjana nudi profinjenu kombinaciju suvremenog dizajna, izdašnog unut...
Ova novouređena luksuzna vila u blizini Višnjana nudi profin...
17
650 000 €
4063 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova moderna vila na prodaju na rubu Pule nudi idealan spoj udobnosti, privatnosti i suvremenog dizajna. Smješt...
Ova moderna vila na prodaju na rubu Pule nudi idealan spoj u...
17
675 000 €
3857 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na mirnom rubu Ližnjana, ova privlačna vila nudi iznimnu udobnost, prostranu unutrašnjost i rijetku ...
Smještena na mirnom rubu Ližnjana, ova privlačna vila nudi i...
13
519 000 €
3327 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
156 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom zelenom okruženju neposredno izvan Labina, ova kvalitetno projektirana kuća nudi udobnost, ...
Smještena u mirnom zelenom okruženju neposredno izvan Labina...
17
950 000 €
3654 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom stambenom dijelu u blizini Poreča, samo 1.3 km od obale, ova moderno dizajnirana dvojna kuć...
Smještena u mirnom stambenom dijelu u blizini Poreča, samo 1...
6
72 000 €
450 €/m²
ažuriran
Matulji, Zaluki
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Matulji - Zaluki, starina za kompletnu adaptaciju s građevinskom dozvolom za rekonstrukciju. Kuća je 160 m2 s ...
Matulji - Zaluki, starina za kompletnu adaptaciju s građevin...
4
130 000 €
714 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
182 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRIVLAKA – KUĆA 184 m² + 553 m² PARCELA | MOGUĆNOST GRADNJE Prodaje se legalna kuća (prizemlje + kat) ukupne p...
PRIVLAKA – KUĆA 184 m² + 553 m² PARCELA | MOGUĆNOST GRADNJE ...
17
295 000 €
3010 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane
98 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PETRČANE – KUĆA + GARAŽA | 349 m² PARCELA | 221 m OD MORA | UREDNA DOKUMENTACIJA Prodaje se kuća u Petrčanima ...
PETRČANE – KUĆA + GARAŽA | 349 m² PARCELA | 221 m OD MORA | ...
17
1 315 968 €
4803 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
274 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u elitnom resortu u Lovrečici, Istra, ova luksuzna vila savršeno spaja suvremeni dizajn i prirodnu l...
Smještena u elitnom resortu u Lovrečici, Istra, ova luksuzna...
9
412 000 €
2497 €/m²
ažuriran
Omišalj, Omišalj
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRILIKA – potpuno renovirana kuća (2024.) Prodajemo kuću bez dodatnih troškova! kompletno novo (krov, inst...
PRILIKA – potpuno renovirana kuća (2024.) Prodajemo kuću ...
17
470 000 €
1343 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Novigrad, okolica, kuća s poslovnim potencijalom! U mirnom i ugodnom okruženju, svega 8 km od Novigra...
Istra, Novigrad, okolica, kuća s poslovnim potencijalom! U...
17
199 900 €
2104 €/m²
ažuriran
Osijek, Bosutsko naselje
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se četverosobna kuća koja se sastoji od prizemlja površine 61,55 m2, kata površine 33,56 m2 te pomoćne...
Prodaje se četverosobna kuća koja se sastoji od prizemlja po...
12
92 000 €
920 €/m²
ažuriran
Oroslavje, Andraševec
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju obiteljsko imanje u mirnom i zelenom okruženju – Andraševec, Oroslavje U ponudi je prostrano obite...
Na prodaju obiteljsko imanje u mirnom i zelenom okruženju – ...
13
484 000 €
3385 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
143 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se moderna, pažljivo projektirana prizemnica ukupne površine 143 m², smještena u mirnom dijelu Labina,...
Prodaje se moderna, pažljivo projektirana prizemnica ukupne ...
17
599 000 €
3328 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja moderne novoizgrađene kuće u okolici Labina – luksuz, komfor i pametna tehnologija Na prodaju je mode...
Prodaja moderne novoizgrađene kuće u okolici Labina – luksuz...
17
210 000 €
525 €/m²
ažuriran
Kraljevec na Sutli, Kraljevec na Sutli
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Objekt je izgrađen 1974. godine, a potpuno obnovljen 2023. (novi krov, kompletne instalacije uključujući centr...
Objekt je izgrađen 1974. godine, a potpuno obnovljen 2023. (...
14
210 000 €
212 €/m²
ažuriran
Kraljevec na Sutli, Kraljevec na Sutli
990 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poslovna zgrada u centru Kraljevca na Sutli, smještena uz glavnu prometnicu Kumrovec – Zagreb, odmah pored crk...
Poslovna zgrada u centru Kraljevca na Sutli, smještena uz gl...
Stranica 15 od 233
< Natrag
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban