Detaljna pretraga
421 - 440 od ukupno 4652 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 22 od 233
< Natrag
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Naprijed >
15
315 000 €
378 €/m²
ažuriran
Bale, Golaš
834 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se zemljište u mjestu Bale, u Istri. Zemljište od 834 m2 sa projektom od 445 m2 i građevinskom dozvolo...
Prodaje se zemljište u mjestu Bale, u Istri. Zemljište od 83...
17
880 000 €
5029 €/m²
ažuriran
Bale, Bale
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pozivamo Vas da doživite spoj moderanog dizajna i tradicionalne istarske arhitekture u nedvojbeno unikatnoj di...
Pozivamo Vas da doživite spoj moderanog dizajna i tradiciona...
17
1 200 000 €
6742 €/m²
ažuriran
Krk, Linardići
178 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja impozantne vile, s otvorenim pogledom na more, okućnicom, i bazenom! Vila je građena 2018. godine, ...
Prodaja impozantne vile, s otvorenim pogledom na more, okućn...
17
870 000 €
4085 €/m²
ažuriran
Krk, Linardići
213 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se prekrasna samostojeća kuća B1- urbana vila s bazenom smještena na otoku Krku, u mjestu Brzac, stamb...
Prodaje se prekrasna samostojeća kuća B1- urbana vila s baze...
9
139 000 €
1598 €/m²
ažuriran
Lupoglav, Boljun
87 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća 87 m² (2S+DB) – Boljunsko polje, Istra – prodaja Na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine 87 m² (v...
Kuća 87 m² (2S+DB) – Boljunsko polje, Istra – prodaja Na pr...
17
549 000 €
2952 €/m²
ažuriran
Zadar, Bokanjac
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Atraktivna i iznimno dizajnirana samostojeća kuća s 5 spavaćih soba u vrhunskoj stambenoj četvrti u Zadru Sam...
Atraktivna i iznimno dizajnirana samostojeća kuća s 5 spavać...
17
1 750 000 €
4557 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
384 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ISTRA, BUJE – Ekskluzivna vila s panoramskim pogledom na more i vinograde Na brežuljcima sjeverozapadne Istre...
ISTRA, BUJE – Ekskluzivna vila s panoramskim pogledom na mor...
17
338 000 €
3314 €/m²
ažuriran
Sisak, Zeleni brijeg
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća smještena na frekventnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji u Sisku, uz samu glavnu cestu, što...
Na prodaju je kuća smještena na frekventnoj i izuzetno atrak...
17
550 000 €
3056 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Okolica Medulina, Istra Na samo nekoliko minuta vožnje od prekrasne Pule, u mirnom naselju u okolici živopisn...
Okolica Medulina, Istra Na samo nekoliko minuta vožnje od p...
17
665 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more – blizina Malinske Na prodaju je prostrana samost...
Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more ...
7
380 000 €
2375 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna dvojna kuća smještena u mirnom okruženju u okolici grada Krka, idealna za obiteljski živ...
Na prodaju je moderna dvojna kuća smještena u mirnom okružen...
14
380 000 €
2375 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je dvojna kuća smještena u tihom i ugodnom okruženju u okolici grada Krka, pogodna kako za obiteljski...
U ponudi je dvojna kuća smještena u tihom i ugodnom okruženj...
8
360 000 €
2400 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Selce
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Selce – samostojeća kuća 150 m², 350 m od mora, idealna za život ili investiciju Na prodaju je samostojeća ku...
Selce – samostojeća kuća 150 m², 350 m od mora, idealna za ž...
17
245 000 €
2168 €/m²
ažuriran
Kraljevica, Kraljevica
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kraljevica, dvojna kuća prizemlje i kat, dvije stambene jedinice, prizemlje stan 45 m2, jednosoban s dnevnim b...
Kraljevica, dvojna kuća prizemlje i kat, dvije stambene jedi...
10
999 000 €
549 €/m²
ažuriran
Plitvička jezera, Donji Babin Potok
1820 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo vilu u visokoj rohbau fazi na terenu veličine 1.820 m2. Projekt za luksuznu modernu villu sadrži 6 s...
Prodajemo vilu u visokoj rohbau fazi na terenu veličine 1.82...
17
49 900 €
178 €/m²
ažuriran
Šodolovci, Petrova Slatina
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se nedovršena obiteljska kuća u mjestu Petrova Slatina, udaljenom cca 18 kilometara od Osijeka i cca 2...
Prodaje se nedovršena obiteljska kuća u mjestu Petrova Slati...
13
170 000 €
872 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
195 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje U mirnom dijelu Buje u blizini centra grada, prodaje se kamena kuća za renovaciju s velikim inves...
Istra, Buje U mirnom dijelu Buje u blizini centra grada, pr...
3
780 000 €
2889 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, STANCIJA, VODNJAN, 36.000 m2 Prodaje se prekrasna stancija veličine 36.000 kvadrata sa samostojećim ...
PRODAJA, STANCIJA, VODNJAN, 36.000 m2 Prodaje se prekrasna ...
15
450 000 €
1822 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
247 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Prodaje se autohtona istarska kamena kuća površine 2...
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Pr...
2
720 000 €
2880 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Matulji - vila s otvorenim pogledom na more, bazenom i prostranom parcelom od 1.300 m2 Na iznimno ugodnoj i...
Matulji - vila s otvorenim pogledom na more, bazenom i prost...
Stranica 22 od 233
< Natrag
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban