Detaljna pretraga
541 - 560 od ukupno 4652 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 28 od 233
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Naprijed >
17
499 000 €
1254 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
398 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se obiteljska kuća s tri zasebne stambene jedinice Na mirnoj i ugodnoj lokaciji nalazi se prostrana k...
Prodaje se obiteljska kuća s tri zasebne stambene jedinice ...
17
130 000 €
1733 €/m²
ažuriran
Zlatar, Ervenik Zlatarski-dio
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se predivna kuća u prirodnom raju nadomak Zlatara – idealna za život, odmor i uživanje! Ako sanjate o...
Prodaje se predivna kuća u prirodnom raju nadomak Zlatara – ...
17
190 000 €
1056 €/m²
ažuriran
Sisak, Zeleni brijeg
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Sisku, u naselju Zeleni Brijeg, prodaje se prostrana katnica u nizu ukupne ...
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Sisku, u naselju Zeleni B...
15
385 000 €
928 €/m²
ažuriran
Fužine, Banovina
415 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je nova drvena kuća izrađena od strojno obrađenih trupaca promjera 23 cm, smještena u atraktivnom v...
Na prodaju je nova drvena kuća izrađena od strojno obrađenih...
14
90 000 €
1200 €/m²
ažuriran
Klanjec, Police
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dvije kuće u srcu Zagorja – oaza mira nadomak Tuheljskih Toplica Na samo 6 km od Tuheljskih Toplica, Klanjca,...
Dvije kuće u srcu Zagorja – oaza mira nadomak Tuheljskih Top...
6
50 000 €
394 €/m²
ažuriran
Karlovac, Blatnica Pokupska
127 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća s velikim potencijalom na mirnoj lokaciji – savršena za obiteljski život! Na prodaju je kuća ...
Prodaje se kuća s velikim potencijalom na mirnoj lokaciji – ...
12
140 000 €
1000 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju kuća u Petrinji – 140 m², 4 spavaće sobe, dvorište od 400m2, odmah useljiva. Prodaje se prostrana ...
Na prodaju kuća u Petrinji – 140 m², 4 spavaće sobe, dvorišt...
17
67 000 €
1340 €/m²
ažuriran
Popovača, Gornja Gračenica
50 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi imamo uređenu i funkcionalnu visoku prizemnicu ukupne stambene površine 50 m², smještenu na prostrano...
U ponudi imamo uređenu i funkcionalnu visoku prizemnicu ukup...
17
120 000 €
923 €/m²
ažuriran
Donja Stubica, Hruševec
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u Hruševcu – mirna lokacija, odlična povezanost, veliko dvorište! Prodaje se kuća površine 130 m² (prize...
Kuća u Hruševcu – mirna lokacija, odlična povezanost, veliko...
17
1 030 000 €
4682 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJE SE – Luksuzna urbana vila s bazenom blizu plaže, Mandre, otok Pag Na prodaju je moderna urbana vila ...
PRODAJE SE – Luksuzna urbana vila s bazenom blizu plaže, Ma...
17
280 000 €
2523 €/m²
ažuriran
Klinča sela, Klinča Sela
111 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Moderna kuća u nizu u mirnom dijelu Klinča Sela – idealna za obiteljski život! U srcu mirnog i zelenilom okru...
Moderna kuća u nizu u mirnom dijelu Klinča Sela – idealna za...
17
118 000 €
738 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Tuheljske Toplice
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Toplina doma u srcu prirode — samostojeća kuća blizu Tuheljskih Toplica Na mirnoj, zelenilom okruženoj lokaci...
Toplina doma u srcu prirode — samostojeća kuća blizu Tuheljs...
17
160 000 €
640 €/m²
ažuriran
Popovača, Gornja Gračenica
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je predivna obiteljska kuća – visoka prizemnica ukupne površine 250 m², smještena u Gornjoj Gračenici...
U ponudi je predivna obiteljska kuća – visoka prizemnica uku...
17
450 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Sveta Nedelja, Strmec
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se atraktivan stambeno-poslovni objekt – Dom za starije osobe Lokacija: u blizini glavne ceste Površ...
Prodaje se atraktivan stambeno-poslovni objekt – Dom za sta...
9
59 900 €
799 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Gornja Reka
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s prekrasnim pogledom – Gornja Reka, Jastrebarsko, 75 m² na velikoj parceli ( 1511 m² ) Na prodaju je ku...
Kuća s prekrasnim pogledom – Gornja Reka, Jastrebarsko, 75 m...
8
60 000 €
1091 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Trsteno
55 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u blizini Tuheljskih toplica – mir, priroda i blizina svega! Prodaje se kuća površine 55 m² u...
Prodaje se kuća u blizini Tuheljskih toplica – mir, priroda ...
15
530 000 €
2690 €/m²
ažuriran
Stupnik, Gornji Stupnik
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i ugodnom dijelu Stupnika prodaje se moderna obiteljska kuća koja se sastoji od dva prostrana trosobn...
U mirnom i ugodnom dijelu Stupnika prodaje se moderna obitel...
9
250 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Glina, Slatina Pokupska
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prostrana kuća ukupne površine 200 m², smještena u mirnom i prirodnom okruženju Pokupske Slatine...
Na prodaju je prostrana kuća ukupne površine 200 m², smješte...
10
315 521 €
2768 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S14 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S14 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
10
347 939 €
3052 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S16 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S16 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
Stranica 28 od 233
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban