Detaljna pretraga
481 - 500 od ukupno 4652 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 25 od 233
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Naprijed >
17
470 000 €
2136 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Kanfanar, okolica U mirnom istarskom selu nadomak Kanfanara nalazi se autentična kamena kuća koja nosi...
Istra, Kanfanar, okolica U mirnom istarskom selu nadomak Ka...
9
307 970 €
2566 €/m²
ažuriran
Kastav, Ćikovići
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kastav – Ćikovići | Adaptirana kuća u nizu 120 m² | Okućnica | 2 parkirna mjesta | Mirna lokacija Prodaje se ...
Kastav – Ćikovići | Adaptirana kuća u nizu 120 m² | Okućnica...
12
675 000 €
2045 €/m²
ažuriran
Pag, Smokvica
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je apartmanska kuća u Smokvici na otoku Pagu, smještena na mirnoj lokaciji samo 150 metara od mora,...
Na prodaju je apartmanska kuća u Smokvici na otoku Pagu, smj...
13
1 290 000 €
4526 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
285 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je luksuzna vila na idiličnoj lokaciji Kompletno namještena vrhunskom opremom, smještena je samo 1...
Na prodaju je luksuzna vila na idiličnoj lokaciji Kompletno...
15
160 000 €
1067 €/m²
ažuriran
Karlobag, Karlobag
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KARLOBAG - centar - Uređena i useljivа dvojna kuća površine 150 m² smještena je u samom centru Karlobaga, tek ...
KARLOBAG - centar - Uređena i useljivа dvojna kuća površine ...
17
690 000 €
3943 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građevinske zone, ova moderna kuća u izgradnji savršeno ...
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građev...
17
670 000 €
4786 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
6
1 200 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi gradnje i svega 750 m od mora i sa prelijepim pog...
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi...
17
290 000 €
2132 €/m²
ažuriran
Marčana, Filipana
136 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se stara istarska kuća smještena u mirnom okruženju mjesta Filipana, idealna za obiteljski život ili k...
Prodaje se stara istarska kuća smještena u mirnom okruženju ...
17
600 000 €
4800 €/m²
ažuriran
Zemunik donji, Smoković
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s bazenom u elitnom naselju — Smoković, Zadar U mirnom i elitnom naselju Smoković, svega 10 min...
Luksuzna vila s bazenom u elitnom naselju — Smoković, Zadar ...
14
80 000 €
1111 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Sveti Križ
72 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mirnom okruženju blizu Tu...
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obi...
17
2 800 000 €
8889 €/m²
ažuriran
Starigrad, Starigrad
315 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more i Velebit Predstavljamo vam Vilu, ekskluzivnu nekretninu na jedi...
Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more i Velebit Pred...
17
439 000 €
1909 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
230 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prostrana kuća od 230 m² smještena u mirnoj ulici u Remetama, na svega 500 metara od Osnovne ško...
Na prodaju je prostrana kuća od 230 m² smještena u mirnoj ul...
17
506 000 €
3748 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
135 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MODERNA DVOJNA KUĆA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE – JADRANOVO Na prodaju je luksuzna dvojna vila smj...
MODERNA DVOJNA KUĆA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE –...
17
450 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
135 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MODERNA DVOJNA VILA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE, prodaje se – JADRANOVO Na prodaju je dvojna vila ...
MODERNA DVOJNA VILA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE, ...
17
720 000 €
4737 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Sveti Vid-Miholjice
152 m2
KUĆA
KUĆA
kat
LUKSUZNA DVOJNA VILA S BAZENOM, POGLEDOM NA MORE I PROSTRANOM OKUĆNICOM – OTOK KRK, MALINSKA U srcu zelenila ...
LUKSUZNA DVOJNA VILA S BAZENOM, POGLEDOM NA MORE I PROSTRANO...
17
336 000 €
1600 €/m²
ažuriran
Obrovac, Kruševo
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju se nudi izuzetna kuća s tri apartmana, smještena u mirnom naselju Kruševo, samo 250 metara od predi...
Na prodaju se nudi izuzetna kuća s tri apartmana, smještena ...
10
140 000 €
560 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće u Čučerju – 250 m² + pomoćni objekti + velika okućnica 2600 m² Na prodaju nudimo prostranu kuću ...
Prodaja kuće u Čučerju – 250 m² + pomoćni objekti + velika o...
14
120 000 €
2034 €/m²
ažuriran
Ivanec, Ivanec
59 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IZUZETNA PRILIKA – DVIJE KUĆE ZA ODMOR NA VELIKOJ PARCELI S PANORAMSKIM POGLEDOM Na prodaju su dvije atraktivn...
IZUZETNA PRILIKA – DVIJE KUĆE ZA ODMOR NA VELIKOJ PARCELI S ...
11
80 000 €
2162 €/m²
ažuriran
Ivanec, Ivanec
37 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IZUZETNO ATRAKTIVNA KUĆA ZA ODMOR S VELIKOM PARCELOM I POGLEDOM – PRILIKA ZA INVESTICIJU! Na prodaju je šarman...
IZUZETNO ATRAKTIVNA KUĆA ZA ODMOR S VELIKOM PARCELOM I POGLE...
Stranica 25 od 233
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban