Detaljna pretraga
1141 - 1160 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 58 od 59
< Natrag
53
54
55
56
57
58
59
Naprijed
17
195 000 €
4875 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
U gradu pod Nehajem prodajemo novoadaptirani stan na trećem katu stambene zgrade. Ukupne je površine 40 m2, a ...
U gradu pod Nehajem prodajemo novoadaptirani stan na trećem ...
17
200 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan u novogradnji u Zadru, predio Skročini. Moderna zgrada novogradnje s ukupno 9 stambenih jedini...
Prodaje se stan u novogradnji u Zadru, predio Skročini. Mode...
0
281 550 €
3027 €/m²
ažuriran
Zadar, Belafuža
93 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaje se lijepi stan na 2. katu (zadnji kat) novogradnje s dizalom na Bokanjcu, oko 2 km do mora te do centr...
Prodaje se lijepi stan na 2. katu (zadnji kat) novogradnje s...
7
187 000 €
2078 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
90 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Malinska- okolica, prodaja, namješteni apartman s pomoćnim prostorom u potkrovlju i okućnicom. Apartman ukupne...
Malinska- okolica, prodaja, namješteni apartman s pomoćnim p...
3
637 625 €
6251 €/m²
ažuriran
Opatija, Plahuti
102 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stan se nalazi u prizemlju luksuzne novogradnje te nudi i dobro raspoređeni unutarnji prostor, a sastoji se od...
Stan se nalazi u prizemlju luksuzne novogradnje te nudi i do...
10
157 000 €
2855 €/m²
ažuriran
Novalja, Gajac
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvoetažni apartman od 55 m2 u Gajcu. ID KOD AGENCIJE: 5111-10121 ZAGREB - Leona Sirovec Prodajn...
Prodaje se dvoetažni apartman od 55 m2 u Gajcu. ID KOD AG...
7
169 627 €
4137 €/m²
ažuriran
Seget, Seget Donji
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Novogradnja u završnoj fazi u Segetu svega 280 m od mora. U ponudi imamo stan oznake S1 u prizemlju ukupne pov...
Novogradnja u završnoj fazi u Segetu svega 280 m od mora. U ...
17
380 000 €
7600 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,22 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 50,22 m2, na fenomenalnoj l...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,22 m2 Luksuzni stan uk...
17
380 000 €
7600 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,44 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 50,44 m2, na fenomenalnoj l...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,44 m2 Luksuzni stan uk...
17
380 000 €
7600 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,46 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 50,46 m2, na fenomenalnoj l...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,46 m2 Luksuzni stan uk...
17
380 000 €
7600 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,62 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 50,62 m2, na fenomenalnoj l...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50,62 m2 Luksuzni stan uk...
17
380 000 €
7755 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 49,74 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 49,74 m2, na fenomenalnoj l...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 49,74 m2 Luksuzni stan uk...
17
386 000 €
7569 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 51,05 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 51,05 m2, na fenomenalnoj l...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 51,05 m2 Luksuzni stan uk...
17
381 500 €
7630 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 50 m2, na fenomenalnoj lokacij...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 50 m2 Luksuzni stan ukupn...
17
380 000 €
7600 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
17
380 000 €
7755 €/m²
ažuriran
Pula, Veruda
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 49 m2 Luksuzni stan ukupne stambene površine 49 m2, na fenomenalnoj lokacij...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PULA, 49 m2 Luksuzni stan ukupn...
10
480 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
160 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
U gradu Crikvenici prodajemo kompleks sa četiri jednaka apartmana od kojih svaki ima 40 m2. Svakom apartmanu p...
U gradu Crikvenici prodajemo kompleks sa četiri jednaka apar...
11
480 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
160 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prodajemo kompleks apartmana u gradu Crikvenici . Apartmani su ukupne stambene površine 160 m2, od kojih svaki...
Prodajemo kompleks apartmana u gradu Crikvenici . Apartmani ...
10
320 000 €
4923 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Opatija-centar, stan 1S+DB, u visokom potkrovlju površine 65 m2 na odličnoj lokaciji strogi centar. Stan je ko...
Opatija-centar, stan 1S+DB, u visokom potkrovlju površine 65...
4
197 000 €
5051 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Jednosoban stan sa dnevnim boravkom na drugom katu. Stan se nalazi u novogradnji u samom centru Crikvenice. ...
Jednosoban stan sa dnevnim boravkom na drugom katu. Stan se...
Stranica 58 od 59
< Natrag
53
54
55
56
57
58
59
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Žminj
[x]