Detaljna pretraga
1121 - 1140 od ukupno 1171 oglasa - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 57 od 59
< Natrag
52
53
54
55
56
57
58
59
Naprijed
11
420 000 €
6774 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan u Resortu s pogledom na more. Stan je udaljen 10 metara od mor...
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan u Resortu s ...
8
510 000 €
6145 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
83 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan sa pogledom na more. Stan se nalazi u Resortu i udaljen je sam...
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan sa pogledom ...
15
510 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
85 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan udaljen 10 metara od mora. Stan ima jedinstven pogled na Opati...
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan udaljen 10 m...
17
750 000 €
6356 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
118 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan sa pogledom na Opatiju otok Cres. Stan je udaljen 10 metara od...
17
146 000 €
2980 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenice
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien Vam predstavlja stan sa predivnim pogledom na more i otok Cres. Stan se sastoji od spavaće ...
Kaiser Immobilien Vam predstavlja stan sa predivnim pogledo...
17
166 000 €
3458 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenice
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien Vam predstavlja stan na prvom katu i potkrovlju sa predivnim pogledom na more i otok Cres. S...
Kaiser Immobilien Vam predstavlja stan na prvom katu i potkr...
11
75 000 €
1442 €/m²
ažuriran
Vrbovsko, Vrbovsko
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude vrlo simpatičan jednosobni stan u samom cent...
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje p...
0
190 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan na lokaciji na samom ulazu u Lovran s prekrasnim pogledom na Kvarner. Stan ...
Kaiser Immobilien predstavlja stan na lokaciji na samom ulaz...
3
214 000 €
3754 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Vabriga - V2- stan C2, 2.kat Kaiser Immobilien prodaje moderan stan na 2. katu u novogradnji na samo 500 m od ...
Vabriga - V2- stan C2, 2.kat Kaiser Immobilien prodaje moder...
3
204 500 €
3588 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Vabriga - V2- stan C1, 1.kat Kaiser Immobilien prodaje moderan stan na 1. katu u novogradnji na samo 500 m od ...
Vabriga - V2- stan C1, 1.kat Kaiser Immobilien prodaje moder...
3
183 000 €
3813 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Vabriga - V2- stan A1, 1.kat Kaiser Immobilien prodaje moderan stan na 1. katu u novogradnji na samo 500 m od ...
Vabriga - V2- stan A1, 1.kat Kaiser Immobilien prodaje moder...
3
173 000 €
3604 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vabriga - V2- stan A, prizemlje Kaiser Immobilien prodaje moderan stan u prizemlju u novogradnji na samo 500 m...
Vabriga - V2- stan A, prizemlje Kaiser Immobilien prodaje mo...
11
135 000 €
3068 €/m²
ažuriran
Rijeka, Zamet
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
NOVO U PONUDI! Kaiser Immobilien predstavlja simpatičan stan površine 44,5m2, u urednoj i održavanoj zgradi. L...
NOVO U PONUDI! Kaiser Immobilien predstavlja simpatičan stan...
13
124 500 €
4150 €/m²
ažuriran
Rijeka, Potok
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
BANDEROVO 1S+DB 3.68 M2 Prodajemo na Banderovu kompletno adaptiran stan južne orijentacije na drugom katu ...
BANDEROVO 1S+DB 3.68 M2 Prodajemo na Banderovu kompletno...
15
510 000 €
7500 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
68 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
ID KOD AGENCIJE: 487 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 487 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
2
180 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Seget, Seget Donji
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Novogradnja u Segetu Donjem svega 180 m od mora , u ponudi je više stanova a izdvajamo stan na prvom katu ukup...
Novogradnja u Segetu Donjem svega 180 m od mora , u ponudi j...
2
140 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Seget, Seget Donji
42 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
3
190 000 €
3393 €/m²
ažuriran
Seget, Seget Donji
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Novogradnja u Segetu Donjem svega 180 m od mora , u ponudi je više stanova a izdvajamo stan na drugom katu uku...
2
195 000 €
3482 €/m²
ažuriran
Seget, Seget Donji
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Novogradnja u Segetu Donjem svega 180 m od mora , u ponudi je više stanova a izdvajamo stan na trećem katu uku...
0
150 000 €
3571 €/m²
ažuriran
Seget, Seget Donji
42 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Stranica 57 od 59
< Natrag
52
53
54
55
56
57
58
59
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
2-soban