imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 193 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Strana 8 od 10
17
220 000 € 3438 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

64 m2

1. spr.
17
230 000 € 3594 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

64 m2

1. spr.
12
228 000 € 3304 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa

69 m2

3. spr.
17
275 900 € 4523 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

61 m2

4. spr.
17
275 900 € 4523 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

61 m2

4. spr.
17
242 000 € 3457 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 23

70 m2

15. spr.
6
120 000 € 1905 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

63 m2

1. spr.
pogledaj3d
15
190 000 € 2923 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

65 m2

2. spr.
8
110 000 € 2245 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

49 m2

5. spr.
12
109 800 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

61 m2

pr spr.
17
97 000 € 1830 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

53 m2

1. spr.
14
99 990 € 2325 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savska

43 m2

sut spr.
pogledaj3d
17
258 000 € 4526 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

57 m2

vpr spr.
6
165 000 € 2661 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

62 m2

18. spr.
pogledaj3d
15
195 000 € 4432 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

44 m2

2. spr.
11
629 900 € 4845 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Stari Grad

130 m2

1. spr.
6
150 000 € 2308 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

65 m2

2. spr.
11
95 000 € 1979 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

48 m2

sut spr.
15
380 000 € 5588 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

68 m2

23. spr.
9
149 900 € 2828 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

53 m2

pr spr.
Strana 8 od 10

Tip ponude

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup