imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

81 - 100 od ukupno 193 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Strana 5 od 10
17
170 000 € 2742 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

62 m2

11. spr.
10
113 400 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

63 m2

3. spr.
15
169 999 € 2742 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

62 m2

11. spr.
12
109 000 € 1703 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Jajinci

64 m2

vpr spr.
2
243 636 € 3691 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Slavujev venac

66 m2

2. spr.
7
125 000 € 2273 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Darvinova pošta

55 m2

4. spr.
10
388 000 € 5543 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

70 m2

3. spr.
17
190 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Šumice

57 m2

4. spr.
10
192 000 € 2233 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Rudo

86 m2

24. spr.
15
285 000 € 5182 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Kopitareva gradina

55 m2

4. spr.
12
199 900 € 3123 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

64 m2

18. spr.
6
136 000 € 2429 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

56 m2

3. spr.
11
225 000 € 3462 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Šumice

65 m2

5. spr.
8
250 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

70 m2

pr spr.
0
235 000 € 4052 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

58 m2

vpr spr.
8
153 500 € 4264 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

36 m2

1. spr.
13
120 000 € 2449 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

49 m2

3. spr.
11
201 500 € 3358 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

60 m2

pr spr.
1
118 823 € 2242 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

53 m2

1. spr.
13
180 000 € 3396 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Senjak

53 m2

pr spr.
Strana 5 od 10

Tip ponude

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup