imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

61 - 80 od ukupno 193 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Strana 4 od 10
13
125 000 € 2841 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

44 m2

4. spr.
1
172 730 € 3199 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje

54 m2

3. spr.
12
169 683 € 2828 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

60 m2

pr spr.
7
114 000 € 1900 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

60 m2

1. spr.
17
227 000 € 3388 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 37a

67 m2

3. spr.
14
127 000 € 2268 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

56 m2

pr spr.
11
198 000 € 3414 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak vinogradi

58 m2

6. spr.
10
210 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

72 m2

vpr spr.
17
250 000 € 4386 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Botanička bašta - Palilula

57 m2

7. spr.
7
250 000 € 4386 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

57 m2

7. spr.
8
250 000 € 4386 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, 27. Marta

57 m2

7. spr.
17
310 000 € 4306 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

72 m2

2. spr.
16
127 727 € 2202 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

58 m2

1. spr.
9
105 000 € 1810 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

58 m2

ptk spr.
12
235 000 € 3852 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Stari Merkator Blok 11c

61 m2

8. spr.
pogledaj3d
16
280 000 € 3590 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kej

78 m2

5. spr.
11
230 000 € 3770 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

61 m2

1. spr.
7
280 000 € 4444 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Južni bulevar

63 m2

4. spr.
13
189 000 € 2700 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

70 m2

1. spr.
17
170 000 € 2742 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

62 m2

11. spr.
Strana 4 od 10

Tip ponude

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup