imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 193 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvoiposoban stan

Strana 3 od 10
3
214 731 € 3304 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

65 m2

1. spr.
15
220 000 € 5789 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Stari Grad

38 m2

1. spr.
10
130 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

52 m2

4. spr.
1
238 000 € 3552 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 23

67 m2

2. spr.
16
349 600 € 4600 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

76 m2

2. spr.
10
285 000 € 4191 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Tašmajdan

68 m2

6. spr.
17
205 000 € 3306 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Banjica

62 m2

21. spr.
16
189 900 € 3063 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Gradska bolnica

62 m2

pr spr.
14
229 000 € 3137 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Enjub Blok 45

73 m2

vpr spr.
14
138 000 € 2604 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Novo Skojevsko naselje

53 m2

7. spr.
4
219 900 € 3665 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

60 m2

vpr spr.
9
139 300 € 2731 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

51 m2

vpr spr.
14
165 000 € 2661 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

62 m2

3. spr.
12
110 880 € 1980 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

56 m2

1. spr.
12
102 960 € 1980 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

52 m2

1. spr.
2
287 166 € 3779 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

76 m2

5. spr.
5
159 200 € 2412 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

66 m2

3. spr.
10
280 000 € 3415 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

82 m2

2. spr.
14
199 900 € 3224 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

62 m2

4. spr.
8
185 000 € 3776 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 61

49 m2

1. spr.
Strana 3 od 10

Tip ponude

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup