imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Voždovac opština – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 2 od ukupno 2 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Voždovac opština – dvoiposoban stan

1
170 000 € 2787 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

61 m2

5. spr.
8
250 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

70 m2

Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup