imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova – jednosoban stan

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 189 oglasa - Prodaja stanova – jednosoban stan

Stranica 2 od 10
9
150 000 € 7143 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj

21 m2

1. kat
10
176 000 € 5333 €/m²
ažuriran
Rijeka, Vojak

33 m2

kat
11
139 000 € 6950 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje

20 m2

kat
1
152 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

38 m2

1. kat
1
152 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

38 m2

2. kat
11
199 000 € 7107 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad

28 m2

2. kat
13
138 000 € 4059 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji

34 m2

1. kat
5
95 000 € 3519 €/m²
ažuriran
Viškovo, Saršoni

27 m2

kat
17
140 000 € 6087 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

23 m2

16. kat
9
219 000 € 6636 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec

33 m2

9. kat
8
119 000 € 4760 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

25 m2

kat
7
180 000 € 6429 €/m²
ažuriran
Rijeka, Turnić

28 m2

4. kat
9
150 000 € 5556 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska

27 m2

2. kat
5
144 500 € 4817 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok

30 m2

2. kat
8
550 € 14 €/m²
ažuriran
Rijeka, Donja Vežica

40 m2

7. kat
13
139 900 € 4513 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete

31 m2

1. kat
13
70 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

28 m2

kat
8
155 000 € 3690 €/m²
ažuriran
Pula, Centar

42 m2

kat
4
174 400 € 4360 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan

40 m2

kat
8
65 000 € 4643 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje

14 m2

1. kat
Stranica 2 od 10
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup