imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja kuća Zrenjanin okolina, Tiganjica

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja kuća Zrenjanin okolina, Tiganjica

17
23 000 € 719 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Tiganjica

32 m2

spr.
13
35 000 € 761 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Tiganjica

46 m2

spr.
7
10 000 € 500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Tiganjica

20 m2

pr spr.
12
65 000 € 295 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Tiganjica

220 m2

ptk spr.
9
70 000 € 467 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Tiganjica

150 m2

pr spr.

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup