imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja kuća Zrenjanin okolina, Elemir

Detaljna pretraga

1 - 14 od ukupno 14 oglasa - Prodaja kuća Zrenjanin okolina, Elemir

3
17 000 € 170 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

100 m2

spr.
16
35 000 € 714 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

49 m2

pr spr.
16
45 000 € 225 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

200 m2

spr.
17
50 000 € 417 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

120 m2

pr spr.
17
32 000 € 400 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

80 m2

spr.
17
50 000 € 250 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

200 m2

spr.
17
130 000 € 473 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

275 m2

spr.
8
45 000 € 225 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

200 m2

spr.
17
150 000 € 721 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

208 m2

spr.
10
35 500 € 237 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

150 m2

spr.
16
45 000 € 205 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

220 m2

spr.
17
170 000 € 914 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

186 m2

spr.
15
80 000 € 219 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

365 m2

1. spr.
9
115 000 € 1045 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Elemir

110 m2

pr spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup