imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 542 oglasa - Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Strana 3 od 28
15
210 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

75 m2

vpr spr.
4
147 400 € 2233 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

66 m2

2. spr.
2
126 880 € 2188 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

58 m2

2. spr.
17
199 000 € 2519 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

79 m2

13. spr.
3
116 850 € 2050 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

57 m2

3. spr.
3
120 330 € 1851 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

65 m2

2. spr.
5
90 000 € 1837 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

49 m2

pr spr.
pogledaj3d
16
315 000 € 3750 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

84 m2

2. spr.
14
113 500 € 2270 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

50 m2

7. spr.
4
143 770 € 2084 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

69 m2

3. spr.
14
113 500 € 2270 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

50 m2

7. spr.
4
143 770 € 2084 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

69 m2

3. spr.
14
113 500 € 2270 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

50 m2

7. spr.
4
143 770 € 2084 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

69 m2

3. spr.
7
210 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

72 m2

vpr spr.
8
199 000 € 3109 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

64 m2

18. spr.
17
205 000 € 3361 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

61 m2

4. spr.
17
249 000 € 3662 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

68 m2

1. spr.
16
304 000 € 6204 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Kosančićev venac

49 m2

2. spr.
7
130 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

65 m2

3. spr.
Strana 3 od 28
Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup