imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – višesoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 413 oglasa - Prodaja stanova – višesoban stan

Strana 1 od 21
vip
13
579 888 € 2974 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

195 m2

6. spr.
17
395 000 € 1820 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Banjica

217 m2

3. spr.
16
585 500 € 3199 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

183 m2

1. spr.
6
1 700 000 € 10000 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

170 m2

1. spr.
17
250 000 € 1761 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

142 m2

1. spr.
13
123 000 € 1398 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

88 m2

3. spr.
17
181 000 € 2263 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

80 m2

1. spr.
17
250 000 € 1761 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

142 m2

1. spr.
13
123 000 € 1398 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

88 m2

3. spr.
17
181 000 € 2263 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

80 m2

1. spr.
17
250 000 € 1761 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

142 m2

1. spr.
13
123 000 € 1398 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

88 m2

3. spr.
17
181 000 € 2263 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

80 m2

1. spr.
10
270 000 € 2126 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Slavija

127 m2

6. spr.
17
396 000 € 3600 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

110 m2

3. spr.
7
120 000 € 945 €/m²
ažuriran
Leskovac, Centar

127 m2

5. spr.
17
364 000 € 2364 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

154 m2

4. spr.
13
148 320 € 1854 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Crvena Zvezda

80 m2

2. spr.
3
140 284 € 2158 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

65 m2

4. spr.
4
208 322 € 1796 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

116 m2

pr spr.
Strana 1 od 21
Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup