imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 542 oglasa - Prodaja stanova – dvoiposoban stan

Strana 2 od 28
10
219 000 € 3590 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Tošin bunar

61 m2

1. spr.
3
127 470 € 1847 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

69 m2

pr spr.
8
172 746 € 3199 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

54 m2

1. spr.
10
155 000 € 2768 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

56 m2

1. spr.
4
106 920 € 1909 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

56 m2

1. spr.
1
134 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

67 m2

1. spr.
1
170 000 € 2787 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

61 m2

5. spr.
8
140 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

50 m2

4. spr.
3
210 500 € 2631 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

80 m2

pr spr.
3
183 500 € 3008 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

61 m2

pr spr.
4
162 000 € 2250 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

72 m2

2. spr.
9
230 000 € 3594 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

64 m2

3. spr.
2
117 420 € 1894 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

62 m2

1. spr.
2
102 030 € 1889 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

54 m2

1. spr.
10
115 000 € 2212 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

52 m2

2. spr.
10
115 000 € 2212 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

52 m2

2. spr.
10
115 000 € 2212 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

52 m2

2. spr.
2
151 390 € 2365 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

64 m2

5. spr.
2
107 640 € 13 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

8080 m2

2. spr.
12
111 500 € 1956 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

57 m2

5. spr.
Strana 2 od 28
Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup