imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Lekino brdo – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Voždovac, Lekino brdo – jednoiposoban stan

5
136 500 € 4015 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

34 m2

2. spr.
15
96 000 € 3097 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

31 m2

vpr spr.
3
159 850 € 3475 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

46 m2

2. spr.
11
85 000 € 3696 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

23 m2

vpr spr.
11
199 500 € 4640 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

43 m2

3. spr.
9
650 € 19 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

35 m2

2. spr.
12
145 000 € 3372 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

43 m2

4. spr.
2
182 088 € 3642 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

50 m2

1. spr.
2
177 012 € 3612 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

49 m2

pr spr.

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup