imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Palilula, Borča – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 18 od ukupno 18 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Palilula, Borča – jednoiposoban stan

top
16
73 000 € 2028 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

36 m2

2. spr.
vip
16
73 900 € 2239 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

33 m2

pr spr.
2
96 054 € 2135 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

45 m2

1. spr.
2
90 867 € 2113 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

43 m2

pr spr.
11
160 000 € 2667 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

60 m2

vpr spr.
9
71 500 € 1833 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

39 m2

pr spr.
7
71 500 € 1932 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

37 m2

3. spr.
10
95 000 € 2375 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

40 m2

pr spr.
7
63 000 € 1703 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

37 m2

1. spr.
1
103 748 € 2255 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

46 m2

2. spr.
1
87 188 € 2236 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

39 m2

1. spr.
1
77 525 € 1762 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

44 m2

1. spr.
17
83 000 € 1339 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

62 m2

1. spr.
14
85 000 € 2361 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

36 m2

1. spr.
11
71 000 € 1775 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

40 m2

pr spr.
7
59 000 € 1844 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

32 m2

ptk spr.
1
64 500 € 1316 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

49 m2

5. spr.
12
65 000 € 1300 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

50 m2

4. spr.

Tip ponude

Baner
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup